Můj chlap je ten nejlepší násilník.

23. dubna 2014 v 17:21 | Lady Intrikánka |  Main stage
Velikonoce. Tak ty neslavím. Jsem na to příliš velká feministka a chlapi příliš okatí ve svém těšení se na to, až nás budou moct beztrestně zmlátit a ohánět se slovem "tradice". Až se bude mimo to mlácení taky držet 40 dní půst, vymete komín, uklidí barák, půjde do kostela a budou se dodržovat další a další tradice, pak uznám, že se slaví Velikonoce. Taky si nedáte k večeři bramborový salát a neřeknete "Slavím Vánoce". Stejně jako jenom bramborový salát nedělá kompletní Vánoce, pak taky samotné pondělní hodování s pomlázkou nedělá Velikonoce. Dnes se z Velikonoc stala oslava brutality.
Jo a ženská má dostat něco novýho na sebe. To je taky tradice. Ještě se mi nestalo, že by ji nějakej chlap znal, neřku-li dodržel.

Jenže Hunny s Velikonocemi prudil alespoň měsíc dopředu (trochu mě vyděsilo, když jsem viděla, jak se celej třese až mě bude moct bít... to prostě není dobře), až jsem v neděli vyměkla a těch pár vajíček obarvila.
A panáček se neukázal. A ještě by rád, abych odpoledne přijela JÁ za NÍM a ta vajíčka mu dovezla. Třeba zadek bych mohla i nastavit, aby nemusel ani vstát ze židle, ne?
Hovno, hovno, zlatá rybko. Navíc odpoledne jsou na řadě holky, takže odteď šupu já, abys věděl. A pozdní koledníci se polejvaj vodou, abys věděl. To jsou zase tradice, co se hodí mně.

Takže mě letos nikdo nevyšupal. Takže asi nebudu zdravá. Takže mě ještě v pondělí odpoledne chytil zánět močáku.
Yaaay!
Zřejmě z toho, jak jsme seděli venku na zahradě při rodinném setkání s Hunnyho tatínkem a sestrou (a já si mohla pocmucňat Hunnyho neteř - kterého pokaždé, když držím děcko, chytne jakýsi jeho záchvat, při kterém chrlí vtipy o našich imaginárních dětech, pokaždé musí zaznít obligátní "Jen si zvykej" a ačkoliv tomu mimísek nerozumí ani zbla, neustále mu opakuje, že jsem jeho teta - aby se vzápětí zamyslel a zeptal se "Hele a co jsem pro ní vlastně já?" Strejda, miláčku. Strejda.). To je vlastně celá informace. Jen jsem se chtěla přes oslí můstek zmínit o tom, že jsem si chovala super roztomilý mimino (nebezpečné, pokud nejste dostatečně motivovaní ke studiu - velice snadno sklouznete k myšlenkám typu "o co se tu vlastně snažím, já přece studovat nechci, smyslem života je přece plodit další generace, fuck this all, takový krásný mimino, jak by asi vypadalo to moje". Nope. To prostě nechcete.).

Poslední aktualita je, že mě moje doktorka s tím močákem léčila úplně blbě (ATB nepotřebuju, stačí čaj a brusinky), což mi dnes vysvětlil doktor na pohotovosti, kam jsem si odběhla uprostřed hodiny tvůrčího psaní, protože se můj zpočátku pouze mírně nepříjemný neduh asi dvě hodiny po příjezdu do Hradce přehoupl do poměrně akutní formy. A tak mám konečně svoje ATB, sedím tu na koleji, snažím se zabavit něčím, co odvede moji pozornost od bolesti, a zabíjím čas do Hunnyho příjezdu, protože je to úžasnej člověk, ne jako můj otec, co by mě nechal jet do Prahy autobusem (pro ty, kteří měli to štěstí, že je tahle nemoc nikdy nechytla, sedět přes hodinu v autobuse prostě nejde), protože si nemůže jeden den odpustit návštěvu pajzlu.
Takže i když by mě Hunny na Velikonoce nejraději zlískal do nesednutí, tak jsem stejně neuvěřitelně šťastná, že tohohle násilníka mám. Protože když zjistí, že jsem nemocná, přijde a přinese nejvoňavější jahody. A když zjistí, že jsem na pohotovosti, hned skočí do auta a jede na pomoc. Nevím, jak mu mám ten dnešek oplatit.

Můj chlap je prostě nej.
Její Veličenstvo
Lady I.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucy Lucy | Web | 23. dubna 2014 v 21:30 | Reagovat

Oooo ten závěr je krásnej .. teda nemyslím tím, tvou nemoc ale Hunnyho. :) Na mě se ten můj na velikonoce taky vybodnul ale naštěstí mě vyšlehal asi tříletý chlapeček u nás z baráku a ten byl taky ohromně roztomilý. Hlavně se brzy uzdrav a ať je ti líp:)

2 Čerf Čerf | E-mail | Web | 23. dubna 2014 v 21:45 | Reagovat

Tohle upřímné povídání se moc pěkně čte. Chvála násilníkům s velkým srdcem! :-) Držím palce, ať léky zaberou co nejrychleji.

3 Ell-e Ell-e | E-mail | Web | 24. dubna 2014 v 11:11 | Reagovat

Je hodňoučkej. :) On ten močák je hrozná svině a taky už jsem došla k názoru, že bohužel jiná cesta, než antibiotika neni, když tě chytne. Ale brát je třeba 3x ročně už je taky na hovno. Ale jednou mi doktorka napsala takový prášky, který fungujou jako přeočkování nebo co. Brala jsem je měsíc (možná dva) a (musím zaklepat) opravdu se zdá, že to funguje. Takže jestli k tomu tíhneš, jako já, zkus si o to něco zjistit. :)
Jinak já budu zdravá jak prase, se mi zdá, protože moje pozadí stihlo pozdravit asi 13 kusů koledníků, takže.. pecka. (Ale nebyli moc drsní, aspoň že tak..)

4 neros-san neros-san | 26. srpna 2014 v 14:40 | Reagovat

Polít vodou?
Tos vynechala, ne?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama