Kolejní radosti.

11. února 2014 v 19:13 | Lady Intrikánka |  Main stage
A znovu si se začátkem semestru užívám radosti života na koleji. Tak třeba.

Dost lidí končí se školou, vyšel jim krásný rozvrh, že jim stačí dojíždět třeba dva dny v týdnu, nebo se stěhují ke kamarádům. No a pak jsem tu já, v současné době sama samotinká, což mně nesmírně vyhovuje a ředitelce brnká na nervy. V nejbližší době se tak budu muset přesunout do nějakého bytu, kde je volné místo. Už se fakt těším, až budu stěhovat všechny věci o dveře dál, aby tu mohla mít ředitelka volnej byt pro svoje hosty. (y) Navíc se zas budu muset křečovitě seznamovat s novejma holkama a už se po zkušenosti ze zimního semestru děsím, co zase vyfasuju za existence.

To je totiž další super věc. Spolubydlící si včera večer (tedy předtím, než se dnes ráno odstěhovala) postěžovala, že jí někdo vypil všechno kafe, šachoval s jejíma věcma a spal v její postýlce. Také v lednu při příjezdu na zkoušku objevila pytel odpadků a lahví od chlastu. Krátce poté se přiznala spolubydlící z jejího pokoje, že to je na ní a kafe jí koupí nový. Jenže pak jsem si začala všímat i já. Náš pokoj byl naštěstí přes zkouškové zamčený, takže ten zůstal netknutý, ale v kuchyni a koupelně někdo rozhodně úřadoval, protože kromě toho kafe to odnesl ještě:
1) můj sprchový gel - před odjezdem ho byla minimálně půlka a našla jsem ho skoro vyplácaný
2) krém na obličej - byl prakticky nový a teď ho zbývá polovic a ještě byl plný prachu a všemožnýho smetí
3) zubní pasta - to, že Hunny vymačkává tubu od prostředka, což mě vytáčí (já vymačkávám od konce), má tu nespornou výhodu, že si už navždycky všude a spolehlivě všimnu, že na moji pastu sahal někdo cizí
4) zubní kartáček - jako eww! Který prase dobrovolně použije cizí kartáček?! A ještě ho nechá špinavý od pasty, když já ho po sobě vždycky myju...
Jo, jsem fakt vytočená. Mám nový kartáček a strach sáhnout na cokoliv svého, protože nevím, co s tím kdo dělal. Fakt se tu necítím bezpečně a bojím se, co za fajnový bakterie chytnu ze svejch vlastních hygienickejch potřeb. Tý naší pártygirl jsem napsala a slíbila mi novej sprcháč a krém, tak jsem na ní zvědavá a holka s kafem taky.

A jako třešnička na dortu nám včera večer vypověděl službu záchod. Bezradná jsem volala chlapovi na recepci, jestli mi s tím někdo může pomoct, a dočkala jsem se jen velkýho fuck up. "Teče to ven? Ne? Tak počkejte do rána." Haha, prostě "vydržte to". (y) Takže jsem tu zůstala naprosto sama se syčícím, protékajícím, nesplachujícím záchodem a hned ráno volala údržbáře, který nejdřív nechtěl přijít vůbec, ale když jsem odsekla, že mně je to vlastně u prdele, že tu protejká JEJICH voda, se teda nakonec ukázal a akorát mě zprdnul stylem "to jste to jako nemohla opravit sama?! vždyť za tu noc proteklo takový vody!" Načež už jsem to nevydržela a vyjela na něj, že já se rozhodně jako dvacetiletá ženská nebudu vrtat v cizím zařízení, abych akorát tak něco rozbila a dostala to naúčtováno! Pak teda trochu vyměkl, začal nadávat prozměnu na recepčního, že teda "mohl zvednout prdel a jít s tím pomoct" (nebo mi minimálně poradit, jak vypnout vodu... nebo mi třeba říct, kam mám ohlásit závadu na bytě, aby o tom údržbář vůbec věděl a nemusela jsem mu v sedm ráno volat...), pak utrousil urážlivou poznámku o tom, jak neschopný jsou holky z města, pak se konečně pustil do opravy a celou dobu u toho vedl řeči ve stylu "ženská, musíte si přece umět sama poradit, ty dnešní počítačový kluci vám s tím taky nepomůžou".

Mám pocit, že za první den na koleji jsem si toho užila až až. Doufám, že jsem si vybrala všechnu smůlu na celej semestr.

Neuvěřitelně se těším domů.
Její Veličenstvo
Lady I.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Čerf Čerf | E-mail | Web | 11. února 2014 v 20:13 | Reagovat

Inu - všude dobře, na koleji nejlíp! :-)

2 Ell-e Ell-e | E-mail | Web | 21. února 2014 v 17:42 | Reagovat

Eh, ještě, že já zatim takovýhle negativní zkušenosti nemám. (To musím zaklepat. :D)

3 LoveShy LoveShy | E-mail | Web | 6. března 2014 v 20:36 | Reagovat

Eh, ještě, že jsem nikdy kolej řešit nemusela, úplný hell! Nemohla bych nechat své věci úplně u cizích lidí, koukám, že holky se s tim fakt neserou. Jako nechápu, kde se v někomu bere ta drzost sahat na cizí věci..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama