Třikrát do čumáku.

31. října 2013 v 22:56 | Lady Intrikánka |  Main stage
Nejzajímavější sociální výzkum je smazat si datum narozenin z facebooku. Když nepočítám rodinné příslušníky, vzpomněla si akorát Mouka, Hunny a dnes o den opožděně i Štefi. Nečekala jsem větší zájem, i když jsem maličko počítala, že si vzpomene alespoň Reggaeman, ale ten má poslední dobou tolik práce, že to po něm ani nemůžu chtít.

Minulý víkend jsme strávili s pár kamarády na chalupě na Šumavě, podívali se do Boubínského pralesa a po okolí, jedli a pili, hráli hry, chlapi hráli medžiky (to byla chvíle, kdy přišel čas zalézt si ke krbu se sbírkou Freudových spisů, co jsem vyhrabala v knihovničce), zvládli jsme se pohádat snad každý s každým, ale byl to asi nejhezčí víkend za poslední dobu. :) Bylo fajn takhle vypadnout z města, zvlášť když nám tak parádně vyšlo počasí. Zabalit si s sebou tři svetry a potom chodit po venku jen v tričku, to bylo labužo.

No a na tenhle víkend se chystá moje narozeninová oslava, i když já o ní oficiálně nevím. Už jsem slavila dvakrát s rodiči, včera a dneska (neptejte se proč), takže v sobotu na mě čeká třetí dort. A bude to dramatický, jak se zdá.
Hunny je měkota a nevydržel mě napínat, takže vím, že se pro mě v sobotu něco chystá. Všichni ostatní statečně dál zapírají a vydávají onu událost za turnaj v medžikách. Na druhou stranu, kdyby se ukázalo, že tomu tak skutečně je, byla bych asi opravdu překvapená.
Co mě ovšem stále hryže je, co Hunny poslední dobou tak zběsile zařizuje. Vyhání mě z místnosti, aby mohl NĚCO vyhledávat na netu, probíháme hypermarkety a NĚCO hledáme (jednou dokonce vběhl do oddělení školních potřeb, ukradl pravítko a odběhl do jiného oddělení NĚCO přeměřovat), aniž bychom cokoliv koupili, běhá po Praze a NĚCO shání, ale přitom mi pořád neprozradil, co to NĚCO je. Dárek to není, ten už jsem přece dostala. Zřejmě to má co dělat s dortem, protože ho měla původně péct jeho sestra, která je ovšem v současné době v porodnici. A tak mě můj nejdražší v posledních dnech v naprosto nečekaných situacích šokuje otázkami typu "Máš ráda marcipán?" "Máš radši máslovej nebo šlehačkovej krém?" "Medovník?" "Mandle?" "Meloun???" Nezřídka je schopen kvůli tomu volat v osm ráno, kdy já mám ještě hlubokou noc. Fascinuje mě a dojímá mě, že mu za to všechno běhání a zařizování stojím.

Ve všem má prsty Mouka. Mělo by mě dráždit, že si můj milovaný věčně píše s mojí nejlepší kamarádkou za mými zády, ale víc než to mi vadí, že vím, že se baví o mně, a já nemám šanci to sledovat! Chci vědět, co chystají!!! A Mouka zarputile zapírá a zapírá. Jen jí najednou připadá hrozně důležitá naše účast na "medžikovém turnaji", který dřív patřil jen chlapům.

První výbornej dort včera upekl pantáta.
Tohle je druhý, naprosto boží, který objednala mamka na dnešek.
Třetí mě zřejmě čeká v sobotu (pokud vůbec, jestli ho bude péct Hunny) a už teď mě děsí.

Po narozeninách (což bylo vlastně už včera) se začnu hýbat, protože to na mně určitě zanechá stopy. Takhle si dávat do čumáku a ještě hned na třikrát.

A abych předešla dotazům, ano, na tom dortu je vše kromě stonků jedlé.
Její Veličenstvo
Lady I.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Čerf Čerf | E-mail | Web | 1. listopadu 2013 v 7:45 | Reagovat

Další dort do sbírky sice nenesu (ten na obrázku vypadá moc pěkně a netradičně), zato se přidávám s opožděnou gratulací a přáním všeho nejlepšího k tak pěkně kulatým narozeninám. Jsem i jako obyčejný čtenář zvědav, co se na tebe chystá :-).

2 Ell-e Ell-e | E-mail | Web | 1. listopadu 2013 v 14:04 | Reagovat

Ty jo, už jsem se "lekla", že ten květináčovej pekl pantáta a chtěla jsem mu skládat extrasuper poklony. Ale i tak - ten dort je prostě hustej! A Hunny boží, když pro tebe vymýšlí takhle NĚCO velkýho.
Tak všechno nejlepší! Jsi narozená v nejlepším znamení! :P

3 Lady I. Lady I. | Web | 1. listopadu 2013 v 20:14 | Reagovat

Děkuji za přání. :)

Btw, nejnovější dotaz: "Máš ráda česnek?"

4 King Rucola King Rucola | E-mail | Web | 2. listopadu 2013 v 5:51 | Reagovat

Gratulujem tiez, unbekannterweise a spät, ale mam palcivu otazku: Co je prosim "medzik"? (Magic? Ale kto, alebo co?)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama