Popcornmaker no more.

8. září 2013 v 17:15 | Lady Intrikánka |  Main stage
INTERNETZ ARE BACK! Už jsem se začínala bát, na mladším bráchovi se začaly projevovat abstinenční příznaky.

Trojlůžák. To mě jako odpověď v můj dotaz pro ředitelku kolejí, jaký pokoj mi to byl vlastně přidělen, úplně neuspokojilo. Šance, že budu na pokoji s nějakou úplnou krávou se zdvojnásobila. A ve třech už mám šanci, že budu přehlasována, pokud se obě rozhodnou, že kobereček se sovou z IKEA je ohavný.
A co když bude některá z nich Slovenka? Nebo obě??! (Neptejte se.)

Tak dlouho jsem vzdychala nad meruňkovou voňavkou z Manufaktury stylem 'jednou si ji určitě koupím' (nebo taky 'budu nad ní vzdychat tak dlouho, dokud mě s ní Hunny "nepřekvapí"'), až ji všechnu vyprodali. Jaksi jsem si nevšimla, že jde o limitovanou edici. Když mě pak začal Hunny napínat ohledně mého narozeninového dárku (zprvu vánočního, ale ukecala jsem to, narozeniny mám blíž), začala jsem něco čuchat. Že by někde sehnal poslední kus?? Nakonec se v Chorvatsku přiznal, že mi ji doopravdy na netu sehnal, ale bohužel mu právě volali, že už není na skladě. Ale i tak mě potěšil, že ji pro mě sháněl. :) Místo toho mě po dovolené překvapil alespoň cenou útěchy - sprchovým gelem z téže řady.
No a včera mě v nákupáku v náhlém popudu SÁM OD SEBE vtáhl do Manufaktury, kde prodavačka objevila na dně skříně úplně poslední flakon ever! ^^
Takže toliko k mému hodně brzkému narozeninovému dárku. :P

Jo a v tom nákupáku jsme se byli poflakovat v pauze mezi IKEOU a novým Riddickem (první díl je ale stejně pořád nejlepší). A ještě někdy mezi tím jsem si odskočila do kanclu a podepsala výpověď. Popcornmaker no more. A protože mi nefungoval internet, nemohla jsem se předem informovat, kdo bude zrovna mít směnu na baru, takže jsem se viděla asi tak po sto letech s Reggaemanem, a taky se tedy ihned dozvěděl, že jsem odešla. Loučil se se mnou "tak zatím" a já na to "to asi těžko, vzhledem k tomu, že odcházím, to už se asi neuvidíme nikdy" a on na to "tak si to dopovíme na Skypu" a já na to se smíchem "ale copak? my už můžeme na Skype?", ale on se moc nesmál, tak jsem se zeptala, jestli se mezi ním a Porcelánovou něco nestalo, a on, že se ještě úplně nerozešli, ale prý se to (cituji) "celý trochu sere". A pak jsem se mu omluvila, že je mi to samozřejmě líto, ale radost z toho, že se zase můžeme bavit, úplně skrýt nedovedu, a myslím, že to naprosto chápal. Takže... se asi zase můžeme kamarádit nebo co?

Už jsme dlouho neprocítili žádnej sondžík.
Její Veličenstvo
Lady I.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Čerf Čerf | E-mail | Web | 9. září 2013 v 8:34 | Reagovat

Na dně skříní, jak je vidět, se skrývají celé neobjevené světy :-)

2 neros-san neros-san | 17. září 2013 v 13:57 | Reagovat

Internet is crack!
Ještě že už ho máte, když tvůj brácha začal pociťovat abstinenční příznaky.

Za mě říkám: Konečně! Ne na ten internet, ten je jasnej, spíš ten porn cop... z těch několika málo článků, který se dotýkalo i téhle brigádky mi připadalo, že... to není ani vysněná brigáda, natožpak cokoli jiného.
I když chápu, že je to hlavně kvůli hradci.

No a Hunny je prostě BOŽÍ. Tak hodní někteří kluci nejsou ani když rozlijí svůj invenční koktejl (z rajčata, papáji, dvou centilitrů výčepní lihoviny na aromu a osmi centilitrů absinthu na chuť) po novým koberci se sovama.

Jo... nebuď tak přehnaně negativistická :D Nebo si ty blbý spolubydlící přivoláš. Teda říká se to... Rozhodně Tě víc vytočí, když si řekneš "Já to věděla," než když si řekneš: "Nechtěla jsem to, ale co už."
Pokud to budou krávy, tak s nima v podstatě už teď bydlíš :D
(Což mi připomíná jeden zenový koán)

No a jak to s tím Reggym dopadlo?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama