Citronová voda.

21. července 2013 v 2:43 | Lady Intrikánka |  Main stage
Jednou za uherskej rok si naplánuju zavíračku, úplně největší shit směnu ever, a dva dny předem si zmrzačím nohu. A teď pajdej. Mám chuť se na to vysrat a nikam nejít, ta práce stojí čím dál víc za hovno, Izraelci neznají lepší způsob, jak šetřit, než šetřit na zaměstnancích. "Jsou to Židi," řekla nejlepší, nejbláznivější teta na světě a nabídla mi do vody citron.

Jenže kdybych se na to vysrala, dozvím se zase od Hunnyho (byť v žertu, i když já se tomu teda nesměju), že zase bude na chleba vydělávat jenom on, jako by snad živil naši imaginární domácnost, kterou nemáme, protože jedu do zasranýho Hradce. Přitom kdyby mě nenutili hrát s nima ten blbej fotbal, nemusela jsem teď pajdat jak Peyrac. Dobře vím, proč nehraju tyhle sporty, protože jsem Boží telátko a jsem nebezpečná sobě i okolí, a tak bych nemusela mít nohu v prdeli a bulet jak harant přede všema, protože to zasraně bolí, i když jsem si slíbila, že před Hunnym nebudu brečet nikdy, a pak bulet ještě víc, protože jsem na sebe nasraná, že jsem měkká a bulím. Zkrátka nemusela jsem mít zkaženou celou Krugerovu grilovačku.

Dřepět na prdeli a nohu nahoru a ledovat, bejt za toho nudícího se morouse, nejsem znuděná, jsem nasraná, nemoct se opít, protože veškerej alkohol v mojí hlavě přebije bolest v chodidle a myšlenky na složenky, co musím co nejdřív zaplatit univerzitě, abych se definitivně upsala ke třem až pěti letům beznadějnejch sraček, který jsem naivně doufala, že skončí maturitou. Jsem zas největší depka, jo. Krueger to považuje za můj osobní "britskej nonšans" a velice se baví nad způsobem, jakým jím, tedy způsobně. Jen malíček u toho ještě nezvedám.

Vy si stejně všichni myslíte, že je na mě Hunny zlej a sobeckej, ale to se vám jenom zdá, protože si tady taky dokážu jenom stěžovat. Je lehčí si zanadávat a ulevit zafačovaný noze a upustit páru, než psát o tom, jak díky němu nebyl ten večer takové fiasko, jak se zdálo, jak mě nosil do schodů a ze schodů a nosil mi led a držel mě v náručí a šeptal krásný věci, když jsem se zašívala v pokoji pryč od ostatních, ani o trapných výmluvách, které jsme si vymýšleli po návratu po tom, co se naše zašívárna nečekaně maličko protáhla...
Asi je prostě snazší ventilovat vztek, alespoň pro mě. Achjo.
Jak já se těším na to naše moře. Tam snad alespoň na chvíli vypnu a nebudu věčně tak zpruzená myšlenkou na Hradec.

A pak jsou tu ty jeho občasný náhodný podřeknutí, o kterých nevím, co si myslet.

Ale nerada bych něco zakřikla.
Její Veličenstvo
Lady I.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Čerf Čerf | E-mail | Web | 21. července 2013 v 7:47 | Reagovat

Tož to je ovšem něco docela jiného. Dnes to vypadá spíš na kladný body :-) To víš, to je jako s každým softvérem: Dokáže vyhodnotit jen ty informace, které se dozví :-) Tak ať noha rychle splaskne a nenáladu odnesou čerti nejmíň do Neumětel.

2 Ell-e Ell-e | E-mail | Web | 22. července 2013 v 9:33 | Reagovat

Tyjo, zní to nasraně.  Samozřejmě si nemyslim, že je Hunny "úplně" sobeckej, myslela jsem to jen na tuhle oblast, protože si myslim, že by se nikdo neměl v tomhle nijak omezovat. :)
(A ledování je to největší zlo, led nechci chvíli na sobě cítit ani trochu!!)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama