Lady v porcelánu.

29. května 2013 v 16:50 | Lady Intrikánka |  Main stage
"Ahoj, já jsem Porcelánová."
"... Hm. Já vím."

V předposledním článku jsem nakousla kauzu Reggaeman. Opravdu jsem za ním poté šla do práce, ale stejně jsme dopadli jen tak, že jsme se na sebe trapně pět minut křenili a tlachali o blbostech, protože jsem najednou úplně zapomněla, že jsem se na něj přišla zlobit. Minimálně jsem se dozvěděla, že mladší sestru Porcelánové, co se do mě vulgárně pustila na Facebooku, pořádně seřval, což mě zahřálo u srdce. Ale stejně nevím, co jsem tím přepadem v práci sledovala. Snad, že jsem konečně mohla smazat ty nechutné SMSky, abych se nad nimi nemusela rozčilovat pokaždé, když otevřu kolonku Zprávy.

Od té doby jsem o Porcelánové slyšela celkem dvakrát. Poprvé jsem našla její jméno společně s mým v seznamu přijatých na jednu vysokou školu (útěchou mi budiž, že se dostala jen s odřenýma ušima, zatímco mé jméno se na bodovém žebříčku vyskytovalo výrazně, VÝRAZNĚ výš - doufám, že mě našla také a vzpomněla si, jak mě s velkou dávkou sarkasmu nazvala "inteligentní mladou dámou" - PWNED, BITCH!).
Podruhé (a to mě potěšilo mnohem méně) se její jméno objevilo - držte mě - v databázi zaměstnanců našeho kina. Takže nejenže mi sebrala nejlepšího kamaráda a kolegu, ale teď mi chce sebrat i moji práci?! Kdyby dělala alespoň na pokladně nebo uklízela sály, ale ona se dokonce vesrala k nám na bar!!!
Dobrá, teď uvažuju trochu egoisticky. Očividně u nás nepracuje proto, aby mě vytočila. Věřím tomu, že to dělá proto, aby měla Regga neustále na očích (berou si směny zásadně spolu). Co kdybychom se nedejbože potkali na společné šichtě, žejo.

Tuhle radost jsem zjistila sotva hodinu před tím, než jsem měla nastoupit na směnu. S ní a Reggem. A i když se naše konverzace omezila možná na pět minut čistého času, kdy jsem odmítla její snahy "si o tom promluvit" (když už spolu musíme chtě nechtě vydržet na směnách, nechci to tahat do práce, ať klidně vykope ten svůj vidláckej zadek do Prahy kdykoliv jindy a můžeme to spolu probírat do rána, když má tu potřebu), přesto je vyčerpávající několik hodin stát a ze všech sil vysílat jejím směrem negativní vibrace.

Spolehlivě mě ale dostalo do kolen, když přišel i Regg. Všechny moje pokusy o vtipkování ("Člověče, skoro se tě bojím takhle pod dohledem poprosit o drobáky.") spolehlivě zazdil jednoslovnou odpovědí a kvapným přesunem na druhý konec baru. Je to smutný, jak se změnil. Chtělo se mi brečet, jak se bojí na mě promluvit, jak je pod pantoflem, jak ho ta holka dusí. Jedna pokladní mi řekla, že ji slyšela, jak na něj ve skladu dost hnusně štěká rozkazy, a on prostě vždycky šel a beze slova udělal, co mu poručila. Je z něj úplný zombie. Snad mu to vyhovuje.

Jen tak mimochodem... na fotkách vypadala hezčí. Kam se poděla ta porcelánová panenka? Ve skutečnosti je to jen taková švidravá tuctovka s nepříjemným hlasem. A pět minut konverzace mi naprosto stačilo na to pochopit, že inteligencí také zrovna neoplývá. I když mi to nikdo neuvěříte, říkám to naprosto objektivně jako bych prostě hodnotila novou kolegyni.

Já vím, pořád mi to nevěříte.
Její Veličenstvo
Lady I.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lovitka lovitka | Web | 6. června 2013 v 21:29 | Reagovat

Uh. Smutné. A časté. Znám až přespříliš případů, kdy se z kluků pod nadvládou partnerky stalo něco neskutečně deprimujícího.
A také mě fakt začalo zajímat, jako ona slečna vypadá :D

2 lovitka lovitka | Web | 6. června 2013 v 21:34 | Reagovat

(A jinak ne, no, nebyla jsem to já :D)

3 Lady I. Lady I. | Web | 7. června 2013 v 10:03 | Reagovat

[1]: Ta švidravost byla dána tím, že měla brýle, bez nich už je zase docela hezká. Prostě mate tělem, no. :D

4 Gabriella Gabriella | Web | 13. června 2013 v 9:26 | Reagovat

Takové jsou nejlepší. Na gymplu  jsem ěmla ten samej problém. Nakonecto došlo až tak daleko, že mě kamarád už ani nepozdraví...

Takl přei pevné nervy! Případně ji narv palici mezi popkorn!

5 neros-san neros-san | 9. července 2013 v 23:48 | Reagovat

Pleteš se.
Ve skutečnosti je to jak s myšma (nebo s Mlhoškem). To on s ní manipuluje, aby si myslela, že ho má pod kontrolou a až přijde čas, tak ji zabije, krev nalije do višňové coly s ledem, oči do popcornovače, většinu rohovitých tkání do nachos a z toho zbytku si udělá sáně.

Chvalme chlápky, jako je Regg, že zbavujou svět takových ženských.

Věř mi, nevydrží jim to dlouho. Možná to tak bude vypadat, ale jednou mu to všecko dojde. A vykope ji tak daleko, že by i soudruzi, co posílali politický vězně na Sibiř čuměli...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama