Šit-obor.

21. dubna 2013 v 23:13 | Lady Intrikánka |  Main stage
Mám za sebou neoficiálně poslední týden školy, svoje první přijímačky na VŠ a strašidelný les. Co chcete slyšet dřív?

Ono není moc zajímavé ani jedno. Konečně nám uzavřeli klasifikaci, to znamená, že až do maturity se ve škole hodlám ukázat jen velmi sporadicky. A mnohem větší zážitek, než samotné přijímačky, bylo to, že asi dva metry ode mě zčistajasna stál Johnny Násilník osobně (a nikdy bych nevěřila, že se najde člověk, který na tak malou vzdálenost dokáže přeslechnout výkřik "NO DOPRDELE, JOHNNY NÁSILNÍK!"). Přihlížející spolužačky mají jasno: Jsem takhle daleko od škemrání o autogram na prsa od největšího váguse v okolí, jasně.

Mimo jiné jsem dostala echo, že se v budově měla vyskytovat i Porcelánová. Asi bych ji nepoznala, viděla jsem ji jen jednou na nějaké fotce, co mi ukazoval Regg, ale přesto mi to nedalo a musela jsem si prohlížet všechny blondýny, které se kolem mě mihly. Hunnyho hrozně bavila představa, jak sedí Porcelánová za mnou a celé tři hodiny se místo psaní testu věnuje bodání propiskou do mých zad.

Na výsledku těch zkoušek mi popravdě moc nezáleží, ani pořádně nevím, co se na tomhle oboru učí. Ale přijímačky vypadaly tak trapně jednoduše, že jsem to musela zkusit jako takovou nouzovku, kdybych se nedejmerlin nedostala jinam.
Musím holt ještě počkat, jak mi dopadnou ostatní čtyři zkoušky, které mě ještě čekají, a pak se teprve budu muset nějak rozhodnout. Vždycky bylo moje hlavní kritérium: "Co nejdál od Prahy, co nejdál z domova!" Jenže tenkrát tu nebyl Hunny a Hunny, co si budem povídat, je v Praze a zůstane v Praze, nehodlám si namlouvat, že se postěhuje se mnou do Hradce nebo do Plzně. Ale jak říkám, tohle začnu řešit teprve až budu vědět, jaké mám možnosti.

No a strašidelný les... dvě hodiny ráno, temný les, osamělá pěšina, opuštěný altán, přiopilý mladý pár a tajemný chodec za nimi. Zní to jako začátek tuctového béčka (hororu nebo pornofilmu, dle osobních preferencí), ve skutečnosti to ale bylo mnohem nudnější MNOHEM DĚSIVĚJŠÍ.
"Hunny? Víš jak jsem předtím říkala 'Proč ne, vezmeme to pěšky lesem, já ráda žiju nebezpečně'? To jsem strašně lhala."

Až budu mít příště podobně dementní nápad, má povoleno mě okřiknout a poslat do kuchyně.
Její Veličenstvo
Lady I.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Čerf Čerf | E-mail | Web | 22. dubna 2013 v 0:46 | Reagovat

Plzeň i Hradec jsou za rohem. Soukromým vrtulníkem je to chvilka :-)

2 Ell-e Ell-e | E-mail | Web | 23. dubna 2013 v 9:25 | Reagovat

Plzeň? Slyšela jsem Plzeň?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama