Megera z Horní Dolní.

15. dubna 2013 v 16:21 | Lady Intrikánka |  Main stage
Pokud bažíte po šokujících novinkách, mohu vás ujistit, že tenhle článek stojí za to.
Poslouchejte dobře, co vám teďka řeknu.

Pokud jsem si myslela, že Porcelánová nesouhlasně nakrčí nosík pokaždé, když Reggovi zapípá SMSka ode mě, hanebně jsem se mýlila. Ve skutečnosti se jí svraští čelo, zežloutnou oči a vytasí špičáky.
Jednoho bolestného rána jsem našla ve svém mobilu SMS, kterou moje čtvrtá (nebo pátá?) tequilla naklofala předchozí noci v klubu a odeslala na Reggovo číslo. Bylo to něco ve smyslu "proč kašle nb kamrády reggu to neni vubc heský od tebe proč mi neodepisješ reggu" a volně přeloženo to znamenalo mou dlouho potlačovanou výtku k tomu, že jsem se na posledních pár SMS nedočkala odpovědi. A ani na tenhle výlev neodepsal, proto jsem se v další zprávě druhého dne slušně omluvila a zdvořile (a gramaticky správně) se zeptala, zda jsem provedla něco, čím jsem si ho znepřátelila. Odpověď mi rozklepala ruce, zvedla tlak a - nač lhát - vehnala slzy do očí. Porcelánová si nepřeje, abychom si psali. Ok, čiň, jak uznáš za vhodné. Mrzí mě to, žij blaze.
Má to zábavný pokračování.
Blížil se termín odevzdání mojí seminárky o drogách a chyběla mi už jen ta část, kde měl Regg vyprávět svoje osobní dojmy, jak mi slíbil. Odvážila jsem se tedy a napsala s prosíkem, jestli z toho nebude mít problém u slečny, zda-li by mi tedy nepomohl. I pomohl. A jak tak poklidně skajpujeme, zapípá mi velice urážlivá SMS sice od neznámého čísla, leč se známým podpisem, načež jsem tedy Reggovi poděkovala za pomoc s tím, že zbytek si nějak dodělám sama, jelikož na výhružky od jeho frajerky nemám nervy. Poroučím se.
Tak a takhle to bylo, hodně suše převyprávěné.
Potom jsem se chvíli klepala jako uzlíček nervů zamčená v koupelně, chvíli brečela, chvíli nadávala, potom jsem našla v mobilu tu nejohavnější fotku svojí kočky a bez jediného slova ji odeslala Porcelánové v odpověď, potom jsem se dobrou půlhodinu hystericky smála. Najednou je půl čtvrté ráno a já stojím na smrt unavená v koupelně, civím na svůj odraz v zrcadle, pomalu žvýkám rohlík (z nenávisti dostanete hlad) a přemýšlím, jestli jsem víc naštvaná na Porcelánovou, že je taková pizda, nebo na Regga, že si tohle od té megery nechá líbit. Jeho jediná reakce byla totiž něco jako "promiň, ale to víš, je trochu žárlivá, to je přece normální". Ne. Výhružky. Nejsou. Normální.

A to bylo naposled, co jsem o Reggovi slyšela.

Akorát tuhle v neděli jsme se měli potkat v práci, měl mě střídat na směně. Ostatní barmanky málem uzavíraly sázky, jestli ho slečna přijde doprovodit až do práce, aby nás těch kritických pět minut, kdy se tam budeme míjet, nedejbože nikdo nenechal o samotě, a pak mě doprovodí až k metru, aby si byla jistá, že jsem odjela. Nakonec mě pustili dřív, takže k žádné konfrontaci nedošlo. Škoda, byla bych mu dala přečíst, jak bohatý má jeho pusinka slovník, ať taky ví, co má doma za poklad.

Jako bolestné jsem od maminky dostala novou rtěnku a od Hunnyho plyšáka. Takových dárečků jen za to, že si na mě nějaká vidlačka z Horní Dolní otevře hubu, paráda. :D

Napadlo mě, že toho plyšáka provokativně pojmenuju taky Reggaeman, abych si, až s ním budu na truc spát v jedné posteli (s tím plyšákem), mohla užívat ten triumfální pocit vítězství. Ale pak mi došlo, že my s Porcelánovou o Regga vlastně vůbec nezápasíme, že je to jenom absurdní výmysl její chorý mysli, a vrátila jsem se zpět k prozatímnímu pojmenování "tygřík". Navíc, co si budem povídat, ztrátu Regga nesu dost těžce (zase tolik kamarádů nemám, abych si mohla dovolit o ně zbytečně přicházet), tak proč si ho zbytečně připomínat a trápit se.

A plyšák ještě téhož večera prošel prvním zátěžovým testem, když se mi přišla domů vybrečet čerstvě rozejitá Mouka.

Ale o ní a o Kruegerovi zase jindy.
Její Veličenstvo
Lady I.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Čerf Čerf | E-mail | Web | 15. dubna 2013 v 19:16 | Reagovat

Kdysi měla jedna žárlivá paní podobné tendence ve vztahu k mým známým. Nezbylo mi, než to řešit rychle a razantně, protože na takové výlevy nejsem zvědavej, a důvěra je pro mě principiální věc. Ale když to někdo snese...

2 Lady I. Lady I. | Web | 15. dubna 2013 v 20:38 | Reagovat

[1]: Pravda, ostatně, s kým si kdo ustele, tak si lehne.

3 Ell-e Ell-e | E-mail | Web | 16. dubna 2013 v 10:00 | Reagovat

Jestli jsi jí poslala tuhle kočku, tak to je výborný. :D
Jinak si myslim, že to R. přejde časem, až se mu na ní něco znelíbí, což se podle mě určitě stane..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama