Jsem vládce kvantové optiky.

23. března 2013 v 23:55 | Lady Intrikánka |  Main stage
Podle Ericha Fromma ve skutečnosti Hunnyho doopravdy nemiluji (pokud jsem jeho Umění milovat pochopila správně, což není úplně jisté). Já si ale myslím, že když mám dost materiálu na založení stránky "1000 věcí, kterými mě Hunny sere" a i přesto jsem stále schopná je všechny neustále přehlížet, musí to být něco jako láska.
Dobrá, dobrá, to číslo jsem hodně přehnala.
Ale i tak na to možná zřídím extra rubriku.

(Ve skutečnosti bych mu věnovala každý svůj další nádech, ale potřebuju si přece udržet svojí imidž věčného cynika.)


Konečně jsme taky viděli Skyfall, asi jako poslední na planetě. A upřímně, úvodní písnička je na tom filmu to nejlepší. Vážně, první půlku jsme se to usilovně snažili pochopit a druhou už jsme se jenom rezignovaně smáli.

Jo, to já totiž dělám, o víkendech se flákám s Hunnym, místo abych zpracovávala maturitní otázky, seminárky nebo prezentace. Jsem silně ve skluzu a deptá mě to. Asi bych se tomu měla věnovat v mezičasech mezi školou, prací, Hunnym a těmi zbytečky společenského života, které jsem si ještě ubránila... ovšem to by tam ten mezičas musel být. Už takhle jsem se musela vzdát dramaťáku a na zumbu se dostanu stěží jednou za dva týdny. Díky tomu a mému novému systému odměňování se (pytlík bonbonů v horním šuplíčku na horší časy, které od té doby ovšem nastávají prakticky pořád) vesele kynu. To, co jsem shodila během mého dlouhodobého stonání (mimochodem, podle doktorů jsem po celou dobu byla zdravá jako nikdo na světě, tedy až na sem tam občasný nečekaný kolaps), jsem zase velmi rychle nabrala zpátky. Práci jsem omezila pouze na nedělní otvíračky, čemuž bohužel odpovídá i výplata. Kde ostatní spolužáci berou čas na maturitní přípravu, když já se šprtám německá slovíčka a počítám příklady z kvantové optiky (a další radosti předmětů, ze kterých maturovat nebudu, a proto mě v tuto chvíli ani v nejmenším nezajímají), je pro mě stále záhadou.

Jednu věc jsem si dlouho neuvědomovala. Opravdu mi chybí Reggaeman. Já chodím do práce míň, on svoje směny kvůli Porcelánové omezil taky, na naše tlachy na Skypu už nemá ani jeden tolik času a vůbec, když si na někoho takhle zvyknete, prostě se vám pak nutně občas zasteskne. Mouka by se na to zatvářila, Hunny by se na to zatvářil, Porcelánová by asi taky (podle toho, co jsem se dozvěděla) nakrčila nosík. Ale jo. Prostě se mi stýská po kamarádovi. Věřte nebo ne.
A nebylo by to tak hrozný, kdybych v rámci psaní seminárky o drogách celý dny nepročítala výčty účinků jednotlivých látek, a u každé třetí si nevzpomněla na to, že tohle si Regg taky jednou nebo dvakrát z té jeho pošahané záliby experimentovat (která mě na jednu stranu fascinuje, na druhou naplňuje obavami) prohnal tělem. Teoreticky by mi mohl s tou seminárkou pomoct jako takový "test subject".

Nemůže přece odmítnout samotnou vládkyni kvantové optiky!
Její Veličenstvo
Lady I.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Čerf Čerf | E-mail | Web | 24. března 2013 v 0:25 | Reagovat

Souhlasím, taky si myslím, že na jaře není lepší povyražení nad kvantovou optiku :-)

2 lovitka lovitka | 14. dubna 2013 v 19:23 | Reagovat

Zamilovaní cynici jsou nejvtipnější.
Škola, práce, přítel, nekonečné množství neudělaných věcí... to mi něco připomíná.
Systém odměňování je fajn, bohužel jsem ten typ člověka, co sežere všechno v blízkém okolí na posezení. Má vůle by zřejmě neobstála...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama