Nenechám se zatáhnout do osidel hromadných vánočních článků.

25. prosince 2012 v 0:46 | Lady Intrikánka |  Main stage
"Miluju tě."
"Tohle neříkej. Rozmyslíš si to. Jako ti před tebou."

Bez Pelíšků to nejsou Vánoce.

Hoj, ty Štědrý večere, ty tajemný svátku, - Ne, je to tu zas. - cože komu dobrého neseš na památku? - No tyvole. - Hospodáři štědrovku, - Ségra, ty jsi kokot. - kravám po výslužce, - Táto, ať drží hubu! - kohoutovi česneku, - Co to meleš?! - HRACHU JEHO DRUŽCE!!!

Jsem fakt ráda, že jsem si dnes vzala směnu v práci, alespoň jsem většinu dne mohla strávit mimo rodinný kruh a vyhnout se každoročnímu máminu běsnění. Takhle jsem se vrátila odpoledne, když už bylo uklizeno, nachystáno, všichni byli dostatečně pohádaní a začínali se těšit na večeři. V současné době jsou všichni v takové klidné a vyrovnané podárkové náladě.

To ještě netuší, že příští dva dny hodlám strávit daleko za Prahou na chalupě s Hunnym.
Asi jsem fakt ztracená. Vážně, kde celý můj život schovávali chlapa, co jen tak zavolá, protože mě chtěl "zase slyšet"? Vždyť jsem doteď potkávala jen takové, co o mně nechtěli "ani slyšet". Jsem potom za blbce, když do telefonu s hrůzou v hlase a předtuchou blížícího se neštěstí, zrušených plánů na příštích několik týdnů a zlomeného srdce vyštěknu: "Děje se něco, je všechno v pořádku, zníš nějak divně, jsi oukej?!" a hlava ne a nechce uvěřit, že mě někdo může mít úplně obyčejně a lidsky rád. A tenhleten mě asi rád vážně má. Teď už jenom donutit jednu paličatou hlavu uvěřit.


*kudrnatou hlavu. Konečně, konečně jsem se po tom, co jsem rozmlátila o zem starý nefunkční difuzér, vyškemrala k Vánocům nový fén. Takže budu po dlouhých měsících zase kudrnatá. :P A v novém svetru a rukavičkách a napatlaná novou kosmetikou budu prostě k sežrání.
Omotejte mě mašlí. Ty další dárky, co pro Hunnyho mám, jsou totiž prostě trapas nad trapas. Ale já fakt neumím vybírat dárky tak, aby opravdu potěšily. Nemám na to ten cit.

Vánoční články už mě fakt nebaví, jak jste si mohli ráčit všimnout, pak to dopadá, jak to dopadá. Stejně jste už dnes četli milion přáníček jinde, takže tak. :)

Šťastný a veselý.
Její Veličenstvo
Lady I.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Čerf Čerf | E-mail | Web | 25. prosince 2012 v 13:16 | Reagovat

Pořádná mašle z tebe udělá ten nejlepší dárek a nejspíš to půjde i bez ní. Krásné Vánoce a ať všechno vyjde, jak si přeješ, nebo ještě líp.

2 neros-san neros-san | 5. ledna 2013 v 12:56 | Reagovat

To je BOŽÍ.
Včera jsem poslouchal kamarádku, jak... je šťastná. A taky jsem se dozvěděl víc detailů z jejího intimního života, než by mi bylo libo.
Každopádně... je to žouželné. I'm glad for you.
Ne, to asi těžko.
Prostě... nechť Tě provází krtci.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama