Jsem asi jeho typ.

17. prosince 2012 v 0:54 | Lady Intrikánka |  Main stage
Jsem tak náročná, když chci chlapa, co zvládá základy gramatiky a dokáže mi do očí sdělit, že o mě už dál nestojí?
Protože takových je očividně jako šafránu, jelikož jsem na takového ještě nenarazila (teď samozřejmě nemluvím o gramatice).

Ještěže jsem mu ještě nestačila dát na blogu přezdívku, hůř by se mi odvykalo. Takhle to bude už navždycky anonymní "pan manažer".
Ve chvíli, kdy musím otevřít diář, abych mohla kamarádkám pravdivě odpovědět, kdy jsem se se svým aktuálním milým viděla naposledy, to beru jako znamení, že takhle tedy ne. V tom jsem se už poučila s Jeho Veličenstvem. Ten mě stál přes půl roku života a nehodlám stejnou chybu opakovat. Ne že by mi to nebylo líto, jsem si jistá, že s panem manažerem by nám to velice slušelo. Ale dnes jsou to tři týdny, co jsme se viděli naposledy. Netoleruji, nazdar.

A tak, když mě zval jeden Kruegerův kamarád na kafe, řekla jsem si, že mládí mám jenom jedno a nehodlám ho strávit čekáním na to, až se pan manažer rozhodne, jestli se mnou teda chce trávit čas nebo ne.
Říkejme mu Hunny a doufejme, že na scéně vydrží déle, než jeho předchůdce. Původně jsem mu chtěla jen zlomit srdce v rámci plánované pomsty mužskému pokolení, ale nakonec je docela milý. Za jediný večer mi dokáže projevit víc náklonnosti, než kolik mi jí p.m. (a není to prime minister, prosimvás) projevil za celou dobu. Asi si ho nechám dýl, než jsem předpokládala.

Totiž, abych vás uvedla do obrazu, Krueger mě chtěl s Hunnym představit už dávno, dávno předtím. "Musíš ho vidět, prostě musíš, ty seš totiž úplně jeho typ!" Pak, když jsme kolem sebe začali kroužit s p.m., na chvíli toho nechal. No a ve chvíli, kdy uplynulo asi čtrnáct dní rádiového ticha, se zčistajasna Hunny objevil v hospodě, kam mě Krueger přemluvil, abych s ním a Moukou šla. Jako, když mi začne jeho nejlepší kamarád, kterému se velmi pravděpodobně s lecčím svěří, dohazovat někoho jinýho, začala jsem tušit, že něco není úplně oukej. Byla jsem na Kruegera docela namíchnutá za všechno to "jsi jeho typ" a o to víc, když mě Hunny vážně pozval ven a jeho domněnku tak potvrdil. Přede všemi. Úplně. U stolu plným jejich kamarádů, přesně těch, co se tak laškovně usmívali pokaždé, když Krueger na všech předešlých akcích prohlásil "jsi jeho typ". A já furt nevím, co to znamená. Možná proto jsem mu na sebe dala číslo. Jsem vopice zvědavá.
No, nikdo se mě naštěstí neptal, jestli je i on můj typ, protože bych se nejdřív musela zarazit a chvilku popřemýšlet nad odpovědí. Ale jako jo, hlodá to ve mně doteď. Proč jsou všichni jeho kamarádi tak přesvědčení, že jsem pro něj stvořená? Co je na mně na první pohled tak výraznýho, co ho jako mělo zaujmout (a očividně opravdu zaujalo)? Prostě... Prostě.

Musím to vykoumat. P.m. už jsem sdělila, že jeho lístek na můj maturitní ples má někdo jiný. Řekl, že tam stejně půjde, že si koupí lístek na místě. Upozornila jsem ho, že proti tomu nic nemám, ale ať počítá s tím, že tam jdu s někým jiným. No, obávám se, že ještě neví s kým, Krueger asi výjimečně mlčel. To mám z toho, že si léčím zlomené srdéčko v cizích náručích. No.

Bude to ještě veselý.
Její Veličenstvo
Lady I.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Canth Canth | Web | 17. prosince 2012 v 19:18 | Reagovat

Čím více čtu tvůj blog, tím častěji si říkám co je na mě sakra špatně. Když nad tím tak přemýšlím, stalo se mi to skoro dvakrát. Jednou mi byo řečeno "pozval bych tě ven, ale jsem v práci," podruhé, když jsem ve čtvrtek pospíchala z Jákobova žebříku (abych o minutu nestihla autobus, měla jsem jít před tou Markit...), na mě ten krátkovlasej brejlatej asiloňskejmaturant houkl, jaktože s nimi ani nepůjdu do hospody.

A tehdy nastoupila na scénu moje milá vesnička a věta, kterou nenávidím. "Já nikam nemůžu, pospíchám na bus a už takhle budu doma za tři hodiny. A věřte nebo ne, od Prahy nebydlím zas tak daleko."

To ale nemění nic na tom, že mě vlastně ještě nikdy nikdo nikam nepozval. Vysvětlení? :)

2 Laithé Laithé | Web | 17. prosince 2012 v 23:06 | Reagovat

Jé, tohle jsem zaplaťpánbůh nemusela zažívat.. :) Spíš se děsím dne, kdy mě někdo někam pozve, protože nerada odmítám, ale jakožto šťastně zadaná vlastně nemám moc zájem, hehe. :D
Hunny mě každopádně zajímá také, tak nezapomeň průběžně informovat. ;)

3 Lady I. Lady I. | Web | 17. prosince 2012 v 23:35 | Reagovat

[1]: Začala jsem prostě víc chodit mezi lidi, získávat známosti, tihle tě zas představí někomu dalšímu... čím víc lidí znáš, tím je asi větší pravděpodobnost, že si s některým z nich padneš do oka :D Když ty máš tu nevýhodu s tím spojením domů, no. Po řidičáku může být všechno jinak :)
[2]: Žejo, ale proč se nesocializovat :D Obávám se, že informovat budu. :D

4 neros-san neros-san | 22. prosince 2012 v 21:13 | Reagovat

[1]: Nic si z toho nedělej, taky mě nikdo  nikam nepozval...
Vlastně kecám, na jedné gay seznamce jo.
Ale když jsem se zmínil o tom, že jsem chlupatej, tak nějak ztratili zájem, nebo co...

MiLejdo (ano, vypadá to příšerně ale vymyslel jsem i horší oslovení, který někdy použiju), já Tě tak rád čtu, vždycky se uklidním, že nejsem jedinej člověk, co furt brouzdá lidskými zdroji a ne a ne najít někoho dostatečně skvělýho.
Nicméně jsi dokázala, že jsi jiný živočišný druh, pravděpodobně myš (jásej, ke krtkům už jen kousek!) - poučila ses z vlastních chyb.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama