A distant echo.

2. prosince 2012 v 20:12 | Lady Intrikánka |  Main stage
Takovej bordel, takovej bordel!
Chtěla jsem napsat už dávno, ale vždycky se všechno stihlo pomotat dřív, než jsem to udělala. A pak jsem si zase říkala, že napíšu, až se všechno uklidní a ustálí.

No... a pořád v tom mám bordel.


Nejdřív si poslechněte tohle. Protože je tááák nádherná. A přitom by se mi mohla během chvíle nenávratně zošklivit a já bych ji už nemohla nikdy v životě ani slyšet, takže ji chci poslouchat každou každičkou minutu, abych nepřišla ani o minutu jejího poslechu navíc. Protože by mi jí dokázal zošklivit jeden jediný člověk, ten, který mi ji poslal a který mi ji pouštěl ráno po probuzení. Tši tši. Přesně ten.

A vůbec, vysvětlovat vám nic nebudu, sama v tom mám guláš (a já nesnáším guláš). Netuším, co se mezi náma děje, jak to s náma dvěma teda je. Pán je tajemnej jak hrad v Karpatech a vůbec mám pocit, že má problém udržet stabilní názor. Nemám ponětí, na čem jsem. Ťja ťja.
Ani nevím, co všechno vlastně víte! Co jsem vám všechno řekla? Víte, že Mouka konečně dala košem Brňákovi? Víte, že hned nato skončila v náručí Kruegerovi? Víte, že Krueger kvůli tomu přechází dělat šéfa na jinou pobočku kina? Víte, že v té pobočce dělá manažera mladej pán, co ještě v září manažeroval i u nás? Víte, že kvůli tomu tam nemůžu přejít taky, poňáč techtle s barmankama má zcela určitě zakázaný (a určitě existuje samostatnej paragraf na pouštění vysoce návykovejch lovesongů... nebo by alespoň existovat měl.)? To všechno že jste nevěděli??
Ťja ťja. Nenudím se, jak by řekla Mortifera.

A kdybych se přece jenom nudila, holky se o to spolehlivě postaraj. Tak třeba Mouka, se kterou jsme měly takovou krásnou tradici, že rok co rok chodíme na Staromák na rozsvícení stromu. Měly jsme, dokud se včera na poslední chvíli nerozhodla, že "se jí tam nechce" a "nemá náladu". Toliko k tradicím. Fuck you, já si nenechám nikým zkazit Vánoce, pomyslela jsem si a šla jsem tam sama. Hodinu jsem se mačkala v davu třiceti tisíc lidí (ale vyplatilo se mi to slušným výhledem), málem mě povalili a ušlapali, trdelník jsem dostala studený a odporný, zapila jsem ho proto horkou medovinou ("Dejte mi teplou medovinu. Tu nejteplejší. Tak teplou, aby mi spálila jazyk a zahřála duši."), utratila jsem spoustu peněz a protlačila se do Pařížské, abych mohla bloudit po noční Praze tak dlouho, dokud mě nezačaly ruce bolet od mrazu, medovina nezačala působit a nenašla jsem nejbližší zastávku metra. A bylo mi fajn i bez hloupý Mouky. Nikoho nepotřebuju!
Nebo třeba Štefi, která mi slíbila, že dneska zajdem na víno a rovnou mi u toho vysvětlí matiku na zítřejší test, ze kterého nutně potřebuju dobrou známku, protože jsem už teď na propadnutí. Že prý aspoň ušetřím peňauze za doučování. Výborně, řekla jsem si, a doučování jsem zrušila. No a teď mi psala milá Štefi, která očividně taky "nemá náladu", že mi to radši vysvětlí zítra o přestávce. Ok, možná proto mám tak výborný známky, že se dokážu naučit na test deset minut před ním, tleskám ti, Štefane, tleskám ti a mockrát ti děkuju. Kdyby mi stačilo na pochopení látky dvacet minut, tak si pískám a nepotřebuju doučování! Budu to muset zvládnout i bez hloupý Štefi (jsem zvědavá jak). Nikoho nepotřebuju!!!

Ťja ťja. Tohle se přece nedělá!
Její Veličenstvo
Lady I.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Laithé Laithé | Web | 3. prosince 2012 v 22:29 | Reagovat

Ach, ach. Člověk sem chvíli nechodí a pak se ani nestačí divit, co se všechno děje... :D

2 Lady I. Lady I. | Web | 4. prosince 2012 v 0:53 | Reagovat

[1]: Jsem na tom stejně, věř. :D

3 neros-san neros-san | 11. prosince 2012 v 17:01 | Reagovat

A to sem chodíš. Alespoň občas přispívat.
Čovéče, to, co se mi teď děje je úplně jiný a dost podobný. Lidi přicházejí, odcházejí, točí se a blinkají a jiní lidi tleskají a smějí se a je mi s nimi dobře a pak tu jsou ještě lidé, kteří nejsou, ale je mi líp bez nich no a ještě tu je večeře, na kterou za chvilku půjdu, ale o to teď nejde.
Prostě...
Nejde mi přehrát ta psínička.
Ale na to sere pes.
Protože Ty nepotřebuješ nikoho. Ty potřebuješ někoho.
A vo tom to asi (mo(nu))mentálně bude.

4 LoveShy LoveShy | E-mail | Web | 15. prosince 2012 v 20:57 | Reagovat

Mrkni se sem prosím - http://love-shy.blog.cz/1212/oceneni-originalni-cesky-blog

Stala ses u mě jedním ze tří originálních blogů :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama