Team!

2. září 2012 v 22:53 | Lady Intrikánka |  Main stage
MŮJ ŠÉF JE NEJVĚTŠÍ TÝPEK! :D

Šéfíkové se občas dohodnou, že je potřeba stmelit kolektiv, a uspořádají teambuilding (protože zřejmě nic tak neutuží vztahy na pracovišti, jako když vám kolegyně drží vlasy nad záchodem... což naštěstí nebyl můj případ). Jelikož jsme tam s Moukou docela krátce, účastnily jsem se ho včera poprvé.
Tak za prvé: přišli jsme celkem čtyři. :D:D Zatáhl to dokonce i manažer, který tenhle teambuilding pořádal. :D Takže přišel jen jeden ze supervizorů (pro vás Krueger a radši se neptejte proč :D), já, Mouka a ještě jedna uvaděčka, která je tam prý teprve asi tři týdny, takže vlastně do poslední chvíle nevěděla, jestli se jí tam chce. Jako - privátní párty se šéfem, proč ne. :D Hned si s náma potykal, z čehož mi spadl kámen ze srdce, protože jsem se děsila toho, jak asi bude vypadat chlápek, co má s sebou v klubu tři středoškolačky, které mu budou vykat. :D
A musím říct, že i přes počet zúčastněných (nebo možná kvůli němu) to byl fakt večer léta! :D Nejdřív strašná spousta kecání a pracovních drbů a pak už jen tanyny tanyny tanyny a ještě jednou Kruegerovo übervtipný tanyny (ještě jsem neviděla člověka, co by tančil tak strašně a přitom s takovou chutí a nadšením! :D) až byly čtyři ráno a zavíračka a tak jsme šli čekat na první ranní metro do nějakýho fastfoodu naprosto mrtvý (teda já rozhodně). Domů jsem se dostala kolem šestý a než jsem pokecala s mámou, co zrovna vstávala, a než jsem se dala jakž takž do kupy, bylo sedm a tak jsem se na tu hodinku a půl ještě zvrhla a usnula. To byla fakt chyba, možná kdybych jela nonstop a zbytečně se na tak krátkou dobu nerozespala, nebyla bych dneska tak grogy. Ráno jsem nestihla ani kafe a už jsem běžela na otvíračku (kterou mi podle zařídil Krueger! :D).

Lidi, přísahám, nikdy předtím jsem kocovinu neměla. Ať jsem se zmrskala sebevíc, ráno jsem byla v pohodě. Dneska jsem se dopotácela do práce s ještě zamotanou hlavou, žaludek na vodě, usínající vsedě i vestoje. Všechno mi dnes trvalo dvakrát déle a je mi záhadou, jak jsem stihla otvíračku. A může za to Krueger! :D V klídku jsem si popíjela svůj šnaps, po zkušenostech z osmnáctin pevně rozhodnutá, že dnes rozhodně míchat nebudu a zůstanu hezky u jednoho druhu pití. A pak si šel Krueger pro pivo, tak jsem si řekla, že mě jedno nezabije. Jenže pak začal nosit bechera a nosil ho pak po celý zbytek noci. Jajx. Navíc nás celou dobu zval a je mi fakt blbý, že tam za nás musel nechat takovej majlant. A když ta uvaděčka zacálovala ještě tequillu, říkala jsem si, že budu prostě platit zase příště, protože kdybych ten večer měla kupovat drinky ještě já, asi bych domů po svých nedošla, čímž bych si v práci jakous takous reputaci neudržela. :D

Když mluvím o reputaci, Krueger se mi svěřil, že si o mně vždycky myslel, že jsem puťka.
PUŤKA.
Mám dojem, že jsem ho alespoň lehce vyvedla z omylu. Upřímně doufám, že jsem ho vyvedla z omylu!! Já a puťka! Prý jsem taková přepečlivá, poctivá, systematická a slušná. Takže když se dnes někdo chová zdvořile, je z něj automaticky puritán? Fakt prý netušil, že jsem "taková pařmenka", a prý nečekal, že "zrovna my vydržíme až do rána" (to už tvrdil o všech třech). Dobře vám ti tak!

Mrzí mě jedna věc, z pondělí na úterý u sebe pořádá grillparty a zval nás taky, já bych se fakt ráda zúčastnila, ale prostě mi přijde pitomý zatahovat hned druhý den školy (řekla holka, co vehementně popírá, že je puťka!). :D Když s tím on, vysokoškolák, nepočítá. To je mi fakt líto. Fakt už potřebuju poznat nějaký nový lidi, nebo mi z těch našich třídních blbečků hrábne. :/ Navíc když je teď budu zase denně vídat.

To už je zase trochu jiná kapitola, tenhle dreamteam.
Její Veličenstvo
Lady I.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Čerf Čerf | Web | 3. září 2012 v 8:08 | Reagovat

No nevím, ono se samozřejmě jenom z blogu nedá moc soudit, ale nemůžu se zbavit dojmu, že puťku si představuju dočista jinak :-)

Jinak doufám, že tentokrát svůj komentář připojí i legendární blogový komentátor Freddy Krueger :-)

2 Lady I. Lady I. | 3. září 2012 v 10:36 | Reagovat

[1]: Tak na Freddyho jsem dočista zapomněla. :D Už je to nějaký pátek, co sem naposledy zavítal. :D

3 An. An. | Web | 3. září 2012 v 20:12 | Reagovat

Ano, ano! Jedéééém!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama