Koketa.

21. září 2012 v 16:06 | Lady Intrikánka |  Main stage
Poslouchejte a snažte se odolat tomu pokušení jít a vyškrábat někomu oči.
A jo, původně je to od Rammstein, ale ty já prostě nemám ráda a ráda mít nebudu.

Posledních několik dní mám pocit, že cokoliv, co řeknu, není bráno vážně. Často mě Mouka ani Štefi ani nenechají doříct myšlenku, takže vědí jen polovinu sdělení a zbytek je očividně nezajímá a já mám potom po celý zbytek dne takový ten pocit, že jsem ještě něco chtěla říct, ale ony už mě nepustí ke slovu nebo mě nenechají znovu přejít k "mému" tématu, takže mě to svrbí na jazyku a nemůžu to dostat z hlavy.

A pak se děje to, že se potřebuju na něco soustředit, a místo toho mi ujíždí myšlenky k sarkastickému úšklebku, světélku cigarety a těm očím. Ezopovy oči.
Holky mě neberou vážně, protože je to podle Štefi arogantní kretén (i když on fakt je, no :D), jelikož se urazila, když odmítl poslouchat, jak se mu na pivních slavnostech nalitá snaží vysvětlit Keplerův zákon (jo, když se Štefi opije, chrlí ze sebe fyzikální a matematický vzorce :D to jsou takový ty maličkosti, kvůli kterým ji zbožňuju :D), a Mouka jí samozřejmě věří spíš než mně. Ještě štěstí, že nejsem zamilovaná, jinak by mě tímhletím vážně naštvaly. Ale já se zamilovávat nebudu, protože Ezop je prostě... trochu jinde. Jinak žije, jinak uvažuje. A navíc jsem zjistila, že se mi naváží do Felixe, což se mi nelíbí ani trochu. Celý léta přemýšlím, proč se Felix za herectví tolik stydí, když je v naší skupině jeden z nejlepších. A teď zjišťuju, že za to zřejmě tak trochu může Ezop a další jeho spolužáci.
A obávám se, že já taky.

Jenom mě maličko hlodá to, jak rychle ho holky odsoudily. Mouka ho nezná vůbec a Štefi měla celý večer moc práce s tím, být uražená. Ani jedna z nich neviděla ty oči. Miluju, jak se na mě díval. V tom pohledu je něco... nevím, co to je, ale chci to! :D

Mohlo to být horší. Mohla jsem se zamilovat. Mám to ale kliku.
Prý jsem hrozná koketa. Říkaj holky.
Já se alespoň bavím a nedřepím doma. Jako někdo. Jako Mouka třeba. Nebo nesedím uraženě v koutě s knížkou. Jako někdo. Štefi třeba. (Vážně, kdo si nosí na pivní festival knihu?? Rory Gilmorová?!)

Běžím na nákupy se Štefi, potřebuju nějaký podzimní boty a kabátek a chci prolézt nějaký butiky, jestli nenajdem něco ultralevnýho, a kdyby tak byl nějakej hezkej top---
Zase jsem porušila pravidlo o neutrácení za zbytečnou kosmetiku a objednala si lak na nehty a masku na vlasy. Achjo. :D

A večer jdeme zase s týmem utužovat vztahy na pracovišti. :D A zase do mýho oblíbenýho klubu, yay! Mouka tam tentokrát nejde, tak doufám, že si vyslechnu nějaký uštěpačný poznámky o Kruegerovi.

Takže pa. Jdu nasávat a koketovat.
Její Veličenstvo
Lady I.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 An. An. | Web | 23. září 2012 v 13:59 | Reagovat

Úhú, tohle jsem taky zažila! Že holka odsoudila kluka, který se mi líbil, přestože o něm nevěděla ani ťuk. Jo, byl to idiot, ale co už. Jde o princip, že ano :D A je to ta stejná holka, která mi říká, že se jí nelíbí moje nové líbám-se-s-každým já (bacha, už 14 dní se držím!) a já si myslím, že si tím akorát léčí svůj hloupý komplex, protože přesně tak! Raději si vymyslí miliardu stupidních důvodů ('Hm... Víš, Stodolní vážně není nic pro mě. Já bych se tam nudila...' - jak to krucinál může vědět, když tam nikdy nebyla a nepoznala to kouzlo miliardy klubů, miliardy lidí a miliardy zábavy na jednom místě!) a bude sedět doma a nudit se. Bože!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama