Nezajímám se.

29. června 2012 v 23:40 | Lady Intrikánka |  Main stage
Ještěže už je tý komedie konec.
Vysvědčení dopadlo snad nejlíp za celý moje působení na týhle škole. Nebo aspoň za hodně dlouhou dobu.
A konečně jsem našla motivaci k maturitě, už nikdy pak nemusím vidět ty lidi. Kde je někdo nový???

Trochu mě rozhodilo, když mi mamka vyprávěla, jak jsem se úplně stejně těšila, až vypadnu ze školky, a následně i v době, kdy jsem odcházela z pátý třídy na gympl. Takže ono je to nakonec mnou? Mám prostě vepsáno v osudu/duši/whatever, že budu vždycky a všude nenávidět lidi? Vždycky jsem si spíš myslela, že mám prostě smůlu a přitahuju kretény a lháře a podrazáky a falešný kamarády. Očividně ne. To je mi líto, zrovna jsem v práci postřehla takovýho sympatickýho uvaděče a teď ho budu muset taky nesnášet. Vůli Vesmíru neporučíš.

Dneska mě Mouka se Štefi zase pěkně vypekly. Stejně jako minule a předminule a... je to radost, když se můžete na nejlepší kamarádky spolehnout a víte, že vám v nouzi pomůžou. Sunny je taky zlatej člověk, až to bolí. Tu její povahu jí skoro závidím, bude mít jednoduchej život, stejně jako všechny ostatní kariéristický mrchy. Navíc se v ní rýsuje úžasný herecký potenciál, dnešní slzičky dojetí a dramatický padnutí třídní profesorce do náruče neměly chybu. Marshall a Itchie prozměnu už pomalu šlapou na paty ty boží mlýny, který jsem jim předpovídala. Čekám dál a moc se těším.

Jediný, s kým se dá v poslední době bavit, je paradoxně Kjája, který mě vždycky dovedl vytočit jenom svou přítomností. Musím ovšem uznat, že je to teď pro mě jediný zajímavý člen celé té skvadry. Je to zvláštní, je to přesně rok, kdy jsem se s ním začala víc bavit o muzice - co se týče hudebního stylu, rozhodně je mi z celé třídy nejblíž - a teď začalo další léto a na něj vyplavalo několik... zajímavostí, čímžto se pro mě stává zase o něco méně nudný. Rozhodně mě přivedl na myšlenku ohledně jednoho "projektu", kterou nehodlám jen tak zahodit. Jen ho k tomu potřebuju nějak nenásilně navést... což nebude těžké, jak ho znám. Tedy... myslela jsem, že ho aspoň trochu znám, zřejmě úplně ne. Kdo ví, třeba mě časem překvapí i někdo další ze třídy. Ale to těžko. To bych se o ně musela trochu víc zajímat a na to jsou všichni až k uzoufání nudní.

Moc mě mrzí, že je to moje vina, že je nemůžu vystát.
Její Veličenstvo
Lady I.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Čerf Čerf | Web | 1. července 2012 v 12:32 | Reagovat

Beru to pozitivně: Kdybychom my nebyli nudní, ti opravdu zajímaví by se neměli čím odlišovat a nikdo by si jich ani nevšiml :-).

2 Lady I. Lady I. | Web | 1. července 2012 v 20:41 | Reagovat

To je zase další kapitola sama pro sebe; když už se najde někdo opravdu zajímavý, tak je až někde v... v Dobřichovicích. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama