Medúzy.

30. května 2012 v 23:40 | Lady Intrikánka |  Main stage
S němčinou jsem zametla podlahu, yo. :3 A vlastně mě to nestálo skoro žádnou práci. :D
Totiž, děťátka, objasním vám jednu věc. Když vás profesor tasí a vám je jasné, že jste se učili jen minimálně, nebo dokonce vůbec, a tak nějak počítáte s pětkou, to úplně nejhorší, co můžete v tu chvíli udělat, je zůstat sedět a prohlásit: "Rovnou mi napište tu pětku, já to totiž vůbec neumím." Za á, vždycky stojí za to to zkusit. Co já vím, třeba se vám ve chvíli epifanie daná látka zázračně vynoří z paměti. Ale hlavně je to za bé ta největší prasárna vůči vašim spolužákům, kteří umí stejný prd jako vy, jinak by se už dávno přihlásili dobrovolně, a kterým právě spadl balvan ze srdce, že oni sami tentokrát zkoušení unikli. Jenže když jste takový dobrák, že se rozhodnete vyučujícího nezdržovat, aby stihl vyzkoušet ještě někoho dalšího, popularitu vám to nezvedne. :) V očích vyučujícího budete od té doby flákač a srab a v očích spolužáků bezcharakterní sračka. :)
Když už máte špatnou známku jistou, alespoň toho využijte, abyste zachránili pár dalších lidí ze třídy, když už nic jinýho (navíc profesor si většinou zapamatuje, že jste se alespoň snažili). I kdybyste měli stát u tý tabule jen slabých pět minut, i tohle zdržení kantora za to podle mě stojí.
Toliko úvod.

Včera večer jsem hodila tak šest vět o první berlínský krizi do googlu a vytiskla si je, před hodinou si to párkrát přečetla a modlila se, aby mě němčinářka nevyvolala. Nejdřív nevyvolala, ale když už se jí odmítl zvednout čtvrtý "dobrák", padla řada i na mě. Tak vám pěkně děkuji, kamarádi. Když ta profesorka je tak strašně hodná, že když jí řeknou "Já si dneska nechám dát pětku a nechám se vyzkoušet až zítra a vy mi tu pětku smažete," ona na to klidně kývne, což nepochopím. Ale na truc jsem tam šla, i když jsem věděla, že neumím. Sice jsem nahlas špačkovala a byla jsem nasraná, protože tohle by pak přece mohl udělat každej, a taky jsem za to sklidila pár pomluv a nakvašenejch pohledů, ale FUCK YOU, nejsem to já, kdo je tu zm*d. A nakonec jsem z toho vyšla vážně nejlíp já. Berlínskou krizi jsem sice vykoktala úplně jinak, než jsem měla připravené na tom papíře, a kdyby mi měla hodnotit gramatiku, odejdu nejlíp se čtyřkou, ale už jen proto, že jsem byla jediná, kdo se vůbec uráčil zvednout zadek a dojít k tabuli, odešla jsem s dvojkou. :D:D
Ještě nikdy nebyla moje práce zhodnocena tak neobjektivně a ještě nikdy jsem z toho necítila takové zadostiučinění. :D

A strávila jsem to nejlepší odpoledne se Štefi. :D Po dlouhý době jsme byly venku prostě jen tak. Potřebuju na jednu akci kostým a za úkol do IVT máme nafotit panoráma, takže jsme měly jít fotit a pak nakupovat věci na ten kostým, protože neumím šít a Štefi mi s tím pomůže. Panoráma jsme sfoukly během deseti minut i s výstupem na kopec a pak už jsme až do půl desátý bloumaly po čtvrti, jedly samý nezdravý věci, pily Lemona a na nějaký kostým jsme se vykašlaly, protože už všude měli zavřeno. :D A bylo to bezvadný, naprostá pohoda. Něco takovýho jsem potřebovala. Jeden den úplně proflákat, nic nedělat, prokecat celý odpoledne, smát se.

Potkaly jsme bráchu, chodí teď běhat do místního parku, kde jsme se slunily, a představil nám nějakýho svýho kamaráda, co ho do toho běhání donutil (konečně někdo, kdo donutil mýho bráchu se hýbat! :D), "Mártyho". :D Zrzek se sympatickým pihatým obličejem. "Tohle je Márty." "Ahoj, Márty." "Ahoj, Márty." :D Později jsme se shodly, že jméno "Márty" se naprosto skvěle vyslovuje (jsem si jistá, že šeptem by znělo ještě líp), a že kdyby "Mártymu" nebylo šestnáct, že by snad stál i za hřích. Pořád lituju, že je můj brácha mladší, protože takhle mi místo dvacetiletých krasavců vodí domů jenom pubertální paka. :D
Říká se, že věk je jenom číslo, a i Tágo přece chodí se starší holkou.
No a není to snad pravda?

Co vy na to?
Její Veličenstvo
Lady I.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Laithé Laithé | Web | 31. května 2012 v 1:21 | Reagovat

Je to zvláštní, ale když je holka ve vztahu starší, připadá mi to divnější. Ani nevim proč... Ale jestli je Márty pěknej a má to v hlavě srovnaný, proč ne. ;)

2 lovitka lovitka | Web | 31. května 2012 v 10:32 | Reagovat

Chachá, já mám bratra staršího, záviď :P

3 LoveShy LoveShy | Web | 31. května 2012 v 11:01 | Reagovat

Když mladší kluci jsou fakt.. na nic. Já nemám ráda ani vrstevníky, kluci jsou přeci jen pozadu a já jsem zas někde až úplně vepředu. Myslím, že "za hřích by stát mohl" ale po čase by tě takovej vztah vůbec nenaplňoval, ten rozdíl by se prostě chtě nechtě projevil. Ale třeba taky ne, jen mluvím z vlastních zkušeností. A neboj, nejsi sama kdo lituje, že má mladšího bráchu :D. Mě to štve ještě víc v tom, že ten můj má hezčí oči, pevnější a hustější vlasy, je hubenější a celkově hezčí než já :D. Kamarádka má 22letýho bráchu a díky němu má tolik kamarádů, a moc moc pěkných chytrých kamarádů. Nespravedlivý!

Hele, to s tím zkoušením.. Já sama sem tam řeknu, že k tý tabuli nejdu, protože nevím VŮBEC NIC a co bych tam předváděla, když bych neřekla ani slovo? Nerada se vzdávám bez boje, ale takhle bych tam šla fakt úplně zbytečně. Ale jo, sama nesnáším, když učitel někoho vyvolá a já mám radost, že to nejsem já a on tam nakonec prostě NEJDE, sakra :D. Takže nastává to kruté druhé kolo bušení srdce a nervů, kdy učitel vybírá dalšího adepta. Ježiš, jak já se do tý školy zas netěším (teď mám měsíc praxi).

4 An. An. | Web | 31. května 2012 v 14:40 | Reagovat

Hééj! Němčina? Hnus! A lidi, kteří si nechají napsat pětku a vyserou se na ostatní? Dabl hnus! Teda... Už jsem to taky jednou udělala. To mě tasili tuším... Ty jo, ani nevím z čeho. A já se na to vážně ani nepodívala, ba co! Já ani neměla tucha co berem! Posledních pár hodin jsem lehce prospala a prostě... Vážně to nemělo smysl, neboť bych přišla a probíhalo by to asi "Tak teda... Hmm... Povězte mi o... Nějaký nehorázný píčovině, o které právě teď slyšíte poprvé v životě a mimojiné taky naposled?" "Eh, nevím." "Dobrá, za pět. Nashle příště".
Fuck off! Fuck off škole a vůbec celému světu! Nechť mi všichni políbí šos a dají ze všech předmětů čtyřky! Už. Na. Ně. Seru!!!!!!!!!!! Dneska jsem oficiálně rezignovala a ten poslední týden a půl pro mě dneškem začal a taky skonči. Děkuji pěkně. Nenávidím školu.

5 may may | Web | 31. května 2012 v 16:52 | Reagovat

Taky jsem se včera odpoledne bezúčelně flákala venku s kámoškou a užívala si blažené zevlování.
S mladšími kluky je docela potíž, bohužel. Ale někteří vyspělejší šestnáctiletí by snad i za ten hřích stáli ;) Jedna moje lehce pedofilní kamarádka s takovým chodí, ač je o dva ročníky výš než on, a docela jim to klape, ale po nějaké době začne člověka unavovat to, že musí být pořád ten dospělý, ten "tahoun" a iniciátor všeho možného. Asi by ale záleželo na situaci...

6 Ell-e Ell-e | Web | 3. června 2012 v 16:39 | Reagovat

No, konečně někdo s rozumem. Jenže myslíš si, že tyhle strategie někoho zajímaj? NE! Teď jsem odmaturovala, to na úvod, a naše učitelka na ekonomiku se rozhodla, že od ledna nebo od kdyže pojedeme každou hodinu ekonomiky (2x týdně) 2 nebo 3 maturitní otázky, že bude házet kostkou, aby ses musela učit furt a nespolíhat, že jsi byla minule. A to se dostávám k tomu, cos psala - je to sice čtvrt hodina, ta jedna otázka, ale co to komu kurva udělá, to jít zkusit? Na mě to padlo jednou, když jsem to viděla jen tak z rychlíku a co jako? Šla jsem před tabuli, okecala jsem, co mě napadlo a dostala jsem 2-! Ale co, stejně miliardy lidí ze třídy si radši nechalo dát pětky "Protože já tam ze sebe nebudu dělat debila, když vim, že nic nevim. Vy v tý hlavě aspoň něco máte, vy jste chytrý, ale mně je to na nic!" a je vymalováno..
(Teď jsem se rozčílila, protože mě takovýhle lidi SEROU! /promiň mi ten výraz :D/)
Jo a bráchu mám taky mladšího, k ničemu.. :D

7 Tér. Tér. | Web | 7. června 2012 v 18:57 | Reagovat

Co se týče zkoušení mám na to úplně stejnej názor, lepší když to alespoň zkusíš nebo případně zdržíš hodinu než... no ale to už si všechno napsala ty. na co to opakovat? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama