Frisco trysko.

9. března 2012 v 19:21 | Lady Intrikánka |  Main stage
Je pátek, je teplo, je sluníčko, dobře jsem se vyspala, při jízdách jsem nesejmula žádnýho chodce (jen jednou jsem škrtla cyklistu, no jó), podělala jsem test z matiky, pohádala se se zeměpisářkou o rozdílu mezi slovy "ovce" a "dobytek" (zdánlivá zbytečnost mi snížila známku z testu o půl stupně), obědvala pizzu, dostala zadarmo litrovku Coca Coly, nemluvím s panem otcem, objevila jsem svůj mužský klon a asi ho pozvu na kafe, jsem chudá jak kostelní myš, nemám co na sebe a večer jdu s Moukou na její poslední nezletilý Frisco u Báby z Krásnobřezna a pak k ní domů na disko trysko na DDR. A JE MI FAJN.

Poslední týden jsem ani nezapínala počítač a vůbec mi to nechybělo. Hned po škole jsem zasedla ke stolu a učila se do noci. Chodila jsem spát dřív, než obvykle. Jedla jsem buď moc málo nebo až příliš. A poprvé za svoje fungování ve školním systému jsem se dobrovolně přihlásila na zkoušení z chemie. Sice jsem uměla a i přesto mám jako obvykle za tři, ale i tak je to moje nejlepší známka ze zkoušení z chemie za celá ta léta. Jsem buď nemocná, probouzí se ve mně moje lepší a zodpovědnější já, nebo prostě jenom potřebuju chlapa, ale stává se ze mě student. S výjimkou matiky, jistě.

Třeba za to můžou ty prášky, co teď do sebe cpu, protože jsem chudokrevný zmrd, což jsem jim mohla říct i sama a bez několika krevních testů, díky nimž mám rozpíchanou loketní jamku jak feťák, protože mně to došlo už dávno při pohledu do zrcadla na můj bledej ksicht. Možná si toho všimli až teď jen proto, že poprvé od rozpuku puberty nevypadám v obličeji jako poďobaný kretén, třeba to zarudnutí od pupínků doteď považovali za zdravý ruměnec na tváři. Před pár dny jsem dokonce vyšla z baráku a teprve na zastávce jsem si uvědomila, že jsem si poprvé od svých cécéá třinácti let nezakryla obličej mejkapem nebo minimálně korektorem, a přesto to nebyl důvod běžet honem zase zpátky domů a tu chybu napravit, než si toho někdo nedejmerlin všimne. Lhala bych, kdybych tvrdila, že mi to nezvedlo sebevědomí a že nemám radost jak štěně.

The sun is shining, c'mon get happy.
Konečně snad začíná jaro.
Její Veličenstvo
Lady I.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 LoveShy LoveShy | Web | 9. března 2012 v 20:22 | Reagovat

Oooo, vyjít z domu bez makeupu: challenge accepted! :D to bych nedala, to je moc hardcore na mě. A jinak koukám, že docela pohodička, nějaký ty hádky s učitelama jak u mě, probouzení zodpovědného já se u mě teda nekoná a nejsem si jistá, jestli by to chlap změnil :D a teď jsi mi připoměla, že mě taky čeká autoškola, už za pár dní, áá néé. Hezký víkend.

2 Lady Intrikánka Lady Intrikánka | Web | 9. března 2012 v 20:28 | Reagovat

[1]: Tak já makeup nepoužívám už skoro rok, protože ten mi tu pleť akorát zhoršoval, a od tý doby to bylo daleko lepší, ale bez korektoru to fakt nešlo. Teď mám ještě pořád po obličeji nějaký drobný jizvičky, ale ty doufám časem zmizí taky. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama