Smutný oči.

25. ledna 2012 v 20:43 | Lady Intrikánka |  Main stage
V pondělí jsem se po dlouhý době opravdu od srdce zasmála. To když jsem Klukovi za Zenitem ukradla pantofli a nechala se honit po celé budově, abych se následně zavřela na dívčích záchodech a předstírala, že ji splachuji do záchodu. Takový krátký záblesk infantilní radosti. Být na jeho místě někdo jiný (*ehm ehm kuck kuck ehm Hiro kuck ehm*), dokážu okamžitě celou situaci jedinou větou obrátit v americký scénář s Ashley Olsen v hlavní roli, ale co si budeme lhát, Kluk za Zenitem je se všemi svými (ač občas docela milými) výstřednostmi stále jen Kluk za Zenitem, a mimo to, dívčí záchodky neposkytují zrovna romantickou scenérii pro americký scénář (šatny školního fotbalového družstva je prostě kultovní klasika a jen těžko ji překonat) a já jsem ve skrytu duše, ač se to nezdá, pečlivě ukrytá a úspěšně maskovaná romantická bytůstka. To jen, co mě tak napadlo, když jsem mávala tou pantoflí před jeho chňapající rukou, když se vyškrábal téměř až ke stropu na přepážku mezi dívčími a klučičími záchody, protože je až příliš velký gentleman na to, aby vkročil na posvátnou holčičí půdu. Škoda, že není dost velký gentleman na to, aby skryl posměšný úšklebek, jakým mě podaroval hned, co mě poprvé uviděl s copánkatou hlavou. To na náladě nepřidá.

Stejně jako to, že mi učitelka na herectví sebrala roli kněžny v Lucerně, roli, kterou hrávala zamlada i moje babička (navíc po boku svýho bratra, který hrál učitelskýho Zajíčka), a už jen proto jsem do ní hodlala dát všechno. A místo ní dostanu tu uřvanou Kláskovou. Což o to, uřvaný role jsou fajn, mám dost silný hlas, což třeba všem v mým okolí vadí, takže je to jediná příležitost, kdy můžu neomezeně řvát do halelujá a je to naopak dobře. Ale prostě... když už nehraju nic jinýho, než uřvaný ženský, chtěla bych taky někdy něco důstojnýho. Alespoň mi učitelka vyšla vstříc v jiný hře. Bude s mladšíma dětičkama nacvičovat Stvoření světa, ale postavy Pánaboha a Lucifera chtěla obsadit někým ze starších, aby nad těma mrňousama vyčnívali. Jenže Lucifera pořád nemohla obsadit, takže jsem zakňourala, že roli Lucifera si přeju už od svých desíti let a nikdy mi ji nikdo nedal, protože jsem ženská. :D Ale vždyť Mefista taky v některých hrách hrajou ženský, no ne? :) Zkrátka a dobře, specielně tuhle prču si užiju a hodlám se na ní vyřádit o to víc už proto, že Pánaboha hraje... Kluk za Zenitem. :D A když já ho tak ráda provokuju. :D

Když je to jediný, co mě v poslední době dokáže rozesmát, co mám dělat? Kromě těch dvou minut, kdy jsem lítala po baráku s ukořistěnou botou, jsem na tom s náladou mizerně. Psaní mi nende, učení mi nende, socializace mi nende. Ani v řízení se příliš nelepším. Ani hrát s cizíma klukama v metru "kdo dřív uhne pohledem" už mě nebaví. A to už je sakra špatný. :D
Kdybych tak dostala korunu pokaždé, když mi někdo řekne "Ty máš tak smutný oči!", nemusela bych na tom být finančně tak mizerně. Ale nikdo z těch chytrolínů mi neporadí, proč to je a jak se toho zbavit. Dnes jsem to alespoň mohla svést na to, že jsme byli na celodenní exkurzi v Terezíně a to udělá smutný oči každýmu, ale nějak mi začínají docházet výmluvy.
To mi připomíná, že na mě čeká film Život je krásný, jeden z mnoha filmů o koncentračních táborech, který nám dějepisářka doporučila. Takže se na to jdu vrhnout.

Pa a nemějte smutný oči.
Její Veličenstvo
Lady I.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Čerf Čerf | Web | 25. ledna 2012 v 21:02 | Reagovat

Když se směje veselej, je to normální. Ale když se doopravdy usmějou smutný voči, to je pecka! Tak ať mají přinejmenším spoustu důvodů.

2 Absint Absint | Web | 27. ledna 2012 v 22:08 | Reagovat

Soucítím s tebou. V posledních dnech jsem na tom s náladou dost podobně. Sice vím, čím to je, ale dělat s tím nic nemůžu a o to víc se cítím frutrovaně. Přeji ať se ti to brzo obrátí k lepšímu. :)

3 Laithé Laithé | Web | 28. ledna 2012 v 21:32 | Reagovat

Já nevim, teď se nemůžu zbavit pocitu, že když mám dobrou náladu a štěstí, tak se spoustě lidem okolo přestane dařit. Nebo se mi to zdá?
Každopádně přeju hodně štěstí na cestě k dobré náladě. ;)

4 Skyletta Skyletta | Web | 29. ledna 2012 v 11:11 | Reagovat

Želbohu má vždycky moje dobrá nálada za důsledek nějakou hovadinu, kterou v tý euforii provedu, tak si říkám, jestli přece jenom nejsou lepší depky.

5 S. S. | Web | 6. února 2012 v 10:35 | Reagovat

ha, to s tou ukradenou pantoflí mě docela rozesmálo!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama