Dokonáno jest.

10. prosince 2011 v 0:59 | Lady Intrikánka |  Main stage
It is done.
I'm freeeeee, motherfuckeeer! :D

Ale popořadě. :D
(Mám po dlouhý době fakt skvělou náladu, víte? :D)

Nah, byla jsem na tom pohovoru u Hennes a Mauritz, koktala jsem, mlela jsem sračky, víc než na smysluplný odpovědi jsem se soustředila na řeč těla (nekřiž ty ruce! nedívej se doleva nahoru! udržuj oční kontakt!), bylo mi řečeno, že to bylo "vyčerpávající" a že se do týdne ozvou, jsem zvědavá.

Domů se mi nechtělo, měla jsem moře času a stejně bych akorát zírala do monitoru, vyrazila jsem na Staromák. Můj orientační smysl, horší než průměrný ženský orientační smysl, mě ale vyhodil na Václaváku. Hm, těsně vedle. (That's what she said.) Prošla jsem si tedy trhy tam a pak vyrazila za nosem, že prostě půjdu, dokud nedorazím na Staromák nebo dokud na mě nezačnou lidi mluvit neznámým nářečím. Nakonec jsem vážně dorazila na správné místo, což udivilo i mě samotnou, ale neber to, když to přijde. Byla jsem tam asi hodinu, prošla úplně všechno dvakrát, zjistila, že je tam všeho všudy asi pět krámků, které se periodicky opakují a je to tedy dost nuda. Pak mi jeden sympatický pán od medoviny přihrál grátis kalíšek a pak už mi to tam nepřipadalo tak hrozný. Jen ceny natažený děsně. A turistů a žrádla nejvíc. Pak volala mamka, co pohovor, tak jsem ji ukecala, aby přišla za mnou, řekla za deset minut, přišla za pětačtyřicet. Geny se poznaj. ^^ Mezitím jsem stihla zkouknout orloj, přifařila jsem se k jedný turistický skupince, kde průvodkyně anglicky s českým přízvukem docela zajímavě vykládala o rozdělení Československa (turisti vysoce převapení, cože, ono to už proběhlo? před osmnácti lety? WUUUT?).

Byla jsem v pravým čarodějnickým obchodě, brácha se dal totiž na wicca, tak jsme mu šly s mamkou vybrat něco k Vánocům. Lákaly mě tituly jako "Jsem žena" nebo "Mladé čarodějky", ale mamka prostě bráchu neprovokuje tak ráda jako já. Navíc by nás taky uřknul a co my pak. Celou dobu jsme se přitom smály čarodějnicím a myslím, že nás za to ta prodavačka uřkla. Mamka se nezřízeně hihňala jak puberťák nad knihou "Čakry a Kundaliní". Já jsem prý nevyspělá. Tohle je seriózní pavěda.

A tak dál a tak dál, koho to zajímá?

Hlavní zprávou dne je, že se mi konečně podařilo sejít se s Jeho Veličenstvem! :D
Naposledy jsem o něm totiž slyšela, když jsmě měli jít 17. do kina a on se prostě neozval. Zavolali ho do rádia a on prostě neměl čas poslat SMSkou "Dnes to nevyjde, sorry." Pět slov, pár vteřin. Ale on prostě neměl čas. Zatímco já čekala jako idiot, pak se na něj vysrala, šla jsem na zumbu, a když jsem ani potom nenašla zprávu, napsala jsem mu, on mi to teprve pak vysvětlil a já obratem odsekla, že jestli si na mě nenajde těch pár vteřin na SMSku, ať se příště neobtěžuje a on už se neobtěžoval. Pár dní jsem byla uražená, pak jsem se mu snažila dovolat, když mi to nebral čtrnáct dní, zavolala jsem z jinýho čísla a HAHAHA, jak byl překvapený, když to vzal a na drátě já. :D Což mě dožralo, ale sladká jak cukrkandl a ostrá jak břitva jsem si domluvila schůzku na dnešek.
"Ne, zlato, nelíbej mě," odtáhla jsem se, když dorazil.
"Co, ty jsi nemocná?"
*lol* "Ne, nasraná." *lol*
Tak moc mě to bavilo, to si neumíte představit. Byla jsem zlá, ale decentně zlá, prostě s grácií a noblesou a přitom sarkastická a uštěpačná, potěšila jsem sama sebe. Nestoudně jsem se mu vysmívala do obličeje, sladká jako bonbónek jsem o něm říkala ty nejhorší věci s pocitem, že on si to zaslouží, bavilo mě to. ^^ A chodili jsme po trzích, tentokrát na Míráku, a moje povídání vypadalo asi takhle:
"Teda a jak dlouho jsi mi hodlal nezvedat telefony? Jé, podívej, sůl do koupele! No, já teda moc nechápu smysl sypat si do sůl do koupele, ale minimálně to hezky voní. To jsem teda myslela, že máš větší úroveň a ty jsi přitom docela bezcharakterní, zlato, víš to? Podívej, slaměný ozdoby, to je hezké!" a smála jsem se jako sluníčko. ^^ A on vypadal, že je s tím už smířený, že s tím počítal, že vlastně jen přišel na popravu. Jestli mu to bylo líto nebo naopak úplně fuk, to jsem na něm nepoznala. Ale přiznal chybu, omluvil se a uznal, že mi měl věnovat víc času a že si asi zasloužím někoho lepšího (čímž mi přímo nahrál na: "Jo, to je fakt!" PWNED, BITCH! :D). Padlo i obligátní "Myslím, že můžeme zůstat kamarádi," a já byla jako *LOL* "Zlato, ne, to fakt ne." Prý, jestli mu to udělá radost, tak jsem ochotná předstírat, že se rozcházíme v dobrým, ale kamarádi nebudem. Jak si to vůbec představuje? Nechtěl mě vídat ani jako přítelkyni, jak mě chce vídat jako kamarádku? To jako jednou za dekádu zajdeme na pivko nebo co? :D

Pochopte, já ho měla ráda, ale někoho, kdo se místo toho, aby se problému postavil čelem a přijal odpovědnost a možná si trochu posypal hlavu popelem, stáhne a radši dělá mrtvého brouka, vážně nepotřebuju. Je to nedospělý, bezcharakterní, naprosto nevhodný řešení problémů. Shánět někoho čtrnáct dní, abych se s ním mohla vůbec rozejít, to je smutný. "Vždyť já ho ani nemůžu poslat do prdele!" stěžovala jsem si kamarádkám a společně jsme se tomu zasmály, i když já byla někde v koutku duše zoufalá, protože jsem uvízla v hnusným vztahu, ze kterýho jsem nemohla ani ven, a ztratila jsem tak půl roku života.

Toliko takové obsáhlé zakončení pro ty, kteří tuhle naši ságu "Jeho a Její Veličenstvo uncensored director's cut" sledovali (a třeba i nedobrovolně). Ale tak víte, co se říká. Still better story than Twilight. :D
Všemu je jednou konec a specielně tenhle jsem si vážně užila. ^^

Dokonáno jest.
Její Veličenstvo
Lady I.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cantharus Mortifera Cantharus Mortifera | Web | 10. prosince 2011 v 15:43 | Reagovat

Od kdy přijímáš gratulace?

2 Lady Intrikánka Lady Intrikánka | Web | 10. prosince 2011 v 19:57 | Reagovat

[1]: První sice nebudeš, ale můžeš se do toho pustit :D

3 pavel pavel | Web | 11. prosince 2011 v 13:17 | Reagovat

Zajímavej rozchod, ale myslím, že už taky neměl zájem, proto to vzal tak odevzdaně.

4 Čerf Čerf | Web | 12. prosince 2011 v 8:09 | Reagovat

Ano, ságu jsem sledoval, byla zajímavá a s předvídatelným koncem. Tak držím palce, ať je to teď zase na pořádné roztáhnutí křídel :-)

5 Laithé Laithé | Web | 12. prosince 2011 v 22:01 | Reagovat

Congratulations! ;)
Užívej svobody co to jde. Nic lepšího člověka stejně nemůže potkat. :)

6 neros-san neros-san | 15. prosince 2011 v 23:18 | Reagovat

Ufff... takže konečně.
Co na to říci, než že... máš pravdu. Vánoční trhy jsou nuda.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama