Bohouš, Barney a Blbka.

7. prosince 2011 v 18:00 | Lady Intrikánka |  Main stage
A ráno přitom tak krásně sněžilo!
Teď tam zase jenom leje. Malovala jsem si, jak po škole vyrazím někam na Staromák nebo na Václavák na trhy a bude sněžit a bude to krásné a zimní a vánoční a ten příjemný pánský hlas ze stánků s buřtama mi bude na každém rohu opakovat, abych si dala právě ten jejich svařák bez ztráty chuti a alkoholu, a bude mě přesvědčovat, abych se zastavila a užila si té pravé vánoční pohody. A já bych se na ty rady vykašlala, protože když jsme po posledním představení se Sunny a Marshall, které se na mě přišly podívat, zašly do hospody, kde už čekala Aerenwyn s nějakýma svýma šermířema, byl ten jejich svařák tak hnusný, že už na něj chuť nikdy mít nebudu.
Jenže v tomhle počasí se mi nikam teda vážně nechce. Aspoň budu mít čas konečně začít číst to Zkrocení zlé ženy, na který se těším už tak dlouho.

Jen naokraj:
Zítra píšeme chemii a Merlin, Rowena, Teddy, Vesmír i sama všemocná karma jsou mi svědky, že jsem perfektně naučená! Tu látku se učím už asi měsíc v kuse kvůli zkoušení, takže už to prostě zvládám na výbornou a pokud se mi zase chemikářka pokusí namluvit, že ne, tak...
Co si to namlouvám, v životě se mi nepodaří napsat písemku líp, než za tři.

Včera jsem měla první hodinu autoškoly. :D Byla jsem z toho slušně vyjukaná, ale ukázalo se, že je to (zatím) v pohodě. Bohouš (pan majitel, jehož příjmení si nepamatuji, ale ta jeho autoškola se jmenuje po něm, takže mám alespoň šanci, že nezapomenu to křestní) je vtipnej chlápek s krátkýma nožičkama a medvídkoidním břüškem (dokážete si to přesně představit, ale jen když si to přečtete nahlas). Co slovo, to perla, ale zároveň je na něm vidět, že je to autorita a v autě bude přísný. Zatím povídal jen o organizačních záležitostech, jak probíhají zkoušky, kolik stojí učebnice a podobně, potom tak zevrubně probral dopravní značení, přednosti na křižovatkách a tak a já s potěšením zjistila, že toho už dost znám od mamky, co vždycky při řízení vykládá a vysvětluje (pokud zrovna nenadává na pana otce... užitečnější je poslouchat to o těch značkách). Jenže když mi oznámil, že příští středu už s ním (s panem majitelem osobně :D) pojedu první jízdu, málem jsem se zhroutila. :D Vždyť ještě nic neumííím! :D Co když milýmu Bohoušovi toho jeho Opela zruším hned na parkovišti? :D Jsem nemehlo! :D
Co se studentů týče, bylo nás tam všeho všudy šest, z toho jsme byli tři úplní nováčci, z těch zbylých tří byli dva Rusové, chlap a ženská.
Vím, že se škatulkovat nemá, ale automaticky jsem si hned začala dělat obrázek o těch ostatních nováčcích. První, co mě napadlo, když jsem uviděla tu holku, bylo "blbka". Taková ta typická uhihňaná slečinka, co vtipkuje s lektorem, směje se vysoko posazeným smíchem a směje se VŠEMU, píše růžovou nebo chundelatou (příp. obojí najednou) tužkou (sice jsem na to nekoukala, ale vsadím se, že takovou doma má), ke všem je přehnaně kamarádská a jako jediná v místnosti reaguje na lektorovy řečnické otázky. Mimochodem, do posluchárny se snažila projít zamčenými dveřmi promítací kabiny, jak se tam dostala, je mi záhadou.
Ten kluk měl na tričku Barneyho ze Simpsonů. Všimla jsem si toho, když ho Bohouš postavil před třídu a demonstroval na něm, jak policista řídí na křižovatce dopravu a co znamená jaké gesto. A měla jsem co dělat, abych se nerozesmála, jednak proto, že to vypadalo neuvěřitelně vtipně, jak ho Bohouš stavěl do pozic jako panáka a jak jsme u toho na sebe s tím klukem křenili, druhak proto, že jsem si všimla, že vypadá úplně stejně jako ten Barney na jeho tričku. Takový ten nahrbený, rozkročený postoj, lezoucí břicho, krátký nohy,... normálně bych se nesmála, ale když jsem si všimla té podoby, nešlo to jinak. :D Na jeho obranu, měl dobrý boty (taky bych strašně chtěla Steely nebo tak). A v uchu takovýho toho "šneka", netuším, jak se tomu nadává, takový ten zakroucený roztahovák. A sluchátka, nad kterými slintám už asi rok před výlohou, ta samá, jaká si teď koupila Sunny (ale já je viděla prvníííí!). Měla jsem spoustu času mu je závidět, jeli jsme totiž stejným busem až k nám na sídliště. :D Svět je malej.

A v pátek jdu na pohovor kulivá brigádě, tak držte prosím palce, ať mi to vyjde. :)
Zkrocenka čeká! :D

Do Vánoc zbývá 17 dní.
Její Veličenstvo
Lady I.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Čerf Čerf | Web | 8. prosince 2011 v 8:10 | Reagovat

Držím palce na brigádu i do pilotní kabiny :-).

2 Lady Intrikánka Lady Intrikánka | 8. prosince 2011 v 19:34 | Reagovat

[1]: Děkuju :) Bude to potřeba.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama