Den blbec všech dní blbců.

21. října 2011 v 19:57 | Lady Intrikánka |  Main stage
Hej hola, právě se mi stalo něco tak divnýho??
(Edit: Psáno kolem druhé hodiny odpolední, ale měnili nám modem, tak jsem musela pár hodin čekat, než nám ty internety naběhnou. Takže jde o článek psaný "do foroty". ^^)

Dnešek byl ten největší den blbec všech dní blbců. (Zní to divněéé?) Jak jsem byla veleotrávená z celýho týdne, rozčílila mě takhle v pátek každá kravina.

Ráno jsem klasicky zase běžela na poslední chvíli a s výtahem mě zastavil ten cikán ze dvojky, zrovna tenhleten, jinak u nás ve vchodě žijou naštěstí i slušný a ohleduplný (to aby se neřeklo, že jsem rasistka, samozřejmě vím, že nejsou úplně všichni parchanti), ale tenhle tam stál s děckem, který prostě nemohl oblíknout doma, ale musel si na to najít čas teprve před otevřeným výtahem, a nevypadalo to, že by se v nejbližší době chystali nastoupit, abych mohla kurňa stihnout ten poslední možnej autobus, a když už se konečně vprdelil dovnitř i s holčičkou, naprosto nepokrytě potahoval z cigarety, což bytostně nenávidím a odsuzuji. Nemůže počkat těch třicet vteřin (když sebou samozřejmě milostivě hodí!), až bude venku? Musí otravovat vzduch v tom mrňavým prostoru, který se nevyvětrá ani další hodinu potom a budou to muset čuchat další desítky lidí, co pojedou po něm? Člověk pak kucká jak debil, za á, že se tím téměř dusí, za bé, aby dal nějak najevo, že mu to vadí, a on mu to potom ještě divže nefoukne do ksichtu. Nasírací věc hned zrána.

No a pak samozřejmě škola. Naprosto jsem podělala písemku ze zemáku a pak jsem navíc zjistila, že jsem přehlídla celou jednu stránku s německou slovní zásobou, takže jsem se den předtím na test učila asi tak jen dvě třetiny slovíček, než jsem měla. A jelikož se mi němčina protiví a vůbec mi neleze do hlavy, neměla jsem šanci se ty dva sloupečky navíc za tu volnou hodinu, co jsem na to měla, naučit. Byla jsem k tomu všemu ještě nevrlá, jelikož Mouka po Itchiině upozornění zjistila, že ta díra vzadu na kalhotách, kterou tam má už měsíc a ví o ní a pořád nebyla schopná si najít dvě hodiny na to, aby si šla někam vybrat nové, co budou držet pohromadě, je fakt hodně vidět, vyštěkla: "Dej mi svůj svetr!" a mě nezbylo než se vzdát jedinýho teplýho kousku oblečení, který jsem s sebou měla. "Tak si pod to nemáš brát tílka!" "Právě proto si beru ten svetr, haló!!" "Takže tobě to vadí, viď?" "... Ne, půjč si ho." Takže Mouka chodila po škole s mým svetrem kolem pasu a já si ho směla půjčit jen ve chvílích, kdy kolem nikdo nebyl, abych se aspoň na chvíli ohřála. Ale jsem přece nejlepší kamarádka. Samozřejmě mám radost i za ní, že dnes večer odlétá do Egypta, přeju jí to (a to myslím naprosto vážně a výjimečně bez jakékoliv ironie), ale když ví, že jsem za celý život vytáhla paty z republiky jen párkrát a zoufale bych taky chtěla někam k moři, čehož se dočkám teprve, až se bohatě vdám nebo udělám hvězdnou kariéru, rozhodně to ale nebude v nejbližší době, tak by mi to alespoň nemusela celý den omílat přes hlavu. Ale tak vím, jak moc má Egypt ráda, takže jsem ráda i za ní a chápu, že se těší. Holt to bylo jenom mojí dnešní náladou, že jsem to nedokázala zkousnout líp, než to obvykle umím. Ale na mojí obranu, neštěkala jsem a nebyla jsem hnusná, což já dokážu, když mám blbej den.

Tak jsem si alespoň dělala přes den takové malé radosti. Prozřetelně jsem si třeba ráno hodila do kabelky navíc i oblíbený krém na ruce, Christmas Surprise od Oriflame, který mi vždycky připomene Vánoce a krásně voní po pomerančích a koření, takže jsem si vždycky, když jsem měla chuť vybuchnout a někoho seřvat nebo odběhnout na záchod a tam se rozbrečet (fakt nechápu, co se to dnes dělo, asi zas nějaký skvrny na Slunci, ale dnešek byl fakt krizovej), namazala ruce a ta vůně mě hned uklidnila. Nebo pro podobný případy taky funguje skořicový kafe. Z našeho školního automatu sice vyleze pokaždý jiný kafe, takže je svátek, když máte zrovna štěstí a dostanete to, co jste si navolili (a i potom chutná pokaždé jinak), ale skořicový kafe je prostě vánoční záležitost. Dneska bylo obzvlášť hnusný, ale už pro ten pocit.
A když jsem přišla domů, totálně vytočená ze všeho, najednou jsem prostě popadla kočku za přední packy a začala jsem s ní tancovat a zpívat takový vánoční koledy jako Rudolf, the red-nosed reindeer nebo Rocking around the Christmas tree a smála jsem se jako mentál a kočka na mě koukala stylem "Duh, ženská bláznivá, uklidni se a dej mi radši něco do misky," ale neměla na vybranou a musela tancovat taky. :D Nevím, najednou se celý ten týden zlomil a najednou jsem byla oukej. Bylo to strašně divný, ale ještěže to tak je. :D

Do Vánoc zbývá 64 dní.
Její Veličenstvo
Lady I.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aimi* Aimi* | Web | 22. října 2011 v 7:10 | Reagovat

Máme stejnej automat ! :D
Taky nám vždycky vyprcne uplně něco jinýho, než si tam naťuknem. Nejlepší je, když ještě spojí několik možností dohromady a vyleze ti citronovočajová čokoláda. :D

2 Baruneta Baruneta | Web | 23. října 2011 v 10:47 | Reagovat

ááá, já miluju to tvoje odpočítávaní do Vánoc. Včera jsem si ve sprše strašně nahlas zpívala vánoční koledy (české) a když přišla máma domů, upozornila mě, že jsem slyšet až do přízemí :D A skořicové kafe jsem nikdy neměla, asi si příště až budu v Crossu nasypu do kelímku trochu skořice zdarma co tam mají

3 Guku Guku | Web | 24. října 2011 v 18:57 | Reagovat

Podzim je plnéj takovejch dní.

4 Laithé Laithé | Web | 25. října 2011 v 14:05 | Reagovat

Taky se mi to párkrát stalo a nikdy jsem tomu nepřišla na kloub. Brala bych, kdyby se mi moje nálada mohla jako mávnutím kouzelnýho proutku zlepšit o 100%. :))
Teď jsi mi připomněla - čas vytáhnout veškerou zimní výbavu. :)
A Vánoce se blíží, blíží, blíží.. ^^

5 MiChElAnGeLkA MiChElAnGeLkA | Web | 25. října 2011 v 22:47 | Reagovat

Bych ho zabilaaa, ještě ráno s čerstvě umytou hlavou do toho kouře! Ňamkaa!! :D...

6 Rabe Rabe | Web | 26. října 2011 v 15:28 | Reagovat

skořicové kafe? o tom slyším poprvé v životě a těch cikánů je tu víc než čechů :O

7 Cheerful Lady Cheerful Lady | Web | 27. října 2011 v 13:56 | Reagovat

Počítáš do Vánoc? Koukám, stejný blázen jako já. Jen já letos nic nestíhám.. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama