Dávám bolševikovi měsíc.

19. října 2011 v 16:44 | Lady Intrikánka |  Main stage
Tohleto počasí...
Na jednu stranu mi leze na nervy, člověk vyleze ven s jakž takž udělanýma vlasama, aby zjistil, že nemá deštník a zmoknul. Kam se poděla ta holka, co si nedělala starosti s tím, jestli z ní odkapává voda, boty má zablácený a nevynechá jedinou louži, do které se dá šlápnout a cáknout a skákat a tancovat jako mentál? Myslím, že zůstala někde na minulém blogu jako cizinec s cukrátkem.
Na druhou stranu je tohle úžasný roční období. Podzim jsem nikdy nijak extra nemilovala, je to jen zbytečné přechodné období mezi létem a Vánocemi spojené se začátkem školy, mými narozeninami a sem tam prosvětlené měkkým slunečním světlem (což je pojem, který dodnes nedovedu vyjádřit, prostě slunčko už svítí pod jinačím úhlem, než v létě, a tvoří takový měkký, teplý světlo, nom ^^,). Ale letos se mi docela zalíbil. Přijdu domů, dám si třeba čaj, teplou polévku nebo něco jiného, co zahřeje dutiny, pustím si něco jako Selah Sue, Patti Smith nebo Soulmen a sleduju, jak venku šedivě poprchává, příroda zraje a pomalu usíná. Taková idylka. ^^ Říkám si, že kdybych snad sledovala pravidelně Gilmorova děvčata, bylo by to perfektní. Ale ty já nesleduju. Možná začnu.

Jednou třeba budu bydlet v domečku se zahradou a tohle bude období, kdy budu z hrušně (nevím proč, ale v mojich představách mám na zahradě u baráčku jediný strom a to hrušeň) sklízet úplně poslední přezrálé plody, co ještě nestihly popadat, a shrabávat úžasně šustící listí. A na stolku na verandě na mě bude čekat kafe nebo čaj nebo tak něco. :D

No jó, zas si vymýšlím pitomosti a idealizuju budoucnost.

Jeho Veličenstvo už mě těžce nebaví. Naprosto nejeví zájem a já nepotřebuju někoho, kdo se rozhodl mě ignorovat. Očividně se rozcházíme v tom, jak si kdo z nás představuje "vážný vztah", jak to mimo jiné sám nazval. Svoje jsem mu k tomu řekla, ano, měl snahu, ale už to zase pomalu spadlo do starých kolejí. Můj drahý kníže Ignor. Takže dávám bolševikovi měsíc. Dva rozhodně ne. Chtěla jsem s ním jít na maturitní ples, ale když jsem si představila, že bych to takhle měla vydržet do prosince, prodala jsem jeho lístek Itchie. Což drahoušek ještě neví a stejně mu to bude fuk. ^^

Utnu to. Beztak musím jít šprtat bižuli a chemii. Páčko. ^^

Do Vánoc zbývá 66 dní.
Její Veličenstvo
Lady I.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 An. An. | Web | 19. října 2011 v 17:19 | Reagovat

Jojo. Drahý podzim.
A mimochodem. Gilmorova děvčata nejsou zase tak špatná. Měla jsem jisté období... A zkoukla jsem všech sedm sérií :D(Mimochodem! Konečně seriál, který už zkončil a já nemusím jako pakůň čekat na každý nový díl.)

2 Endaria Endaria | Web | 19. října 2011 v 21:34 | Reagovat

Jsem příliš unavená na nějaká dlouhé komentování, takže...

ŠEDESÁT ŠEST, PYČOOOO! :D

Ne, promiň... jen... prostě po 69 už je stylová jen ta 66 a pak už nic:D Navíc 66 dní ještě není tak příšerně málo, takže... Vánoce nejsou za rohem. Ještě chvíli ne. Prosííím!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama