Somebody mixed my medicine.

2. září 2011 v 16:06 | Lady Intrikánka |  Main stage
Začínám mít tuhle kapelu pořád radši.

The Pretty Reckless - My Medicine

Dnešek začal milým telofonátem Jeho Veličenstvu (neznám nikoho jinýho, kdo zdraví do telefonu "Dobré jitro"... připomnělo mi to, co jednou prohlásila Štefi: "Máš nóbl chlapa."), popřála jsem mu všechno nejlepší k osmnáctinám (aww, můj Darling je plnoletýý, héé :D), znovu mě ujistil, že ode mě žádný dárek nechce (to znamená, že mu stejně něco koupím), a potom už pospíchal do školy (a mně za hlavou už taky zvonilo), tak jsme to museli utnout.
Teď už pro něj takový malý dáreček vymyšlený mám, ale včera jsem byla vážně zoufalá. Štefi samozřejmě velevtipně radila striptýz s britskou vlajkou (a později to vyupgradovala i na doprovod britskou hymnou), což jsem zavrhla okamžitě, jelikož mi ještě trocha důstojnosti zbývá (a taky jsme si nebyly jisté, jestli by nevzal jako urážku vlasti, kdybych po něm hodila tu vlajku třeba právě při "God save the Queen").

Promerlina, zaražte mě někdo s těma závorkama!
Nepřeháním to už trochu, náhodou?!

Byla jsem natolik zoufalá, že jsem napsala i mladému panu Wertherovi, jelikož tomu už 18 před pěknými pár lety bylo, co tenkrát dostal on. Kloudné rady jsem se nedočkala, protože si prý s kamarády dárky nedávají. Místo toho začal vyzvídat, proč mi na tom dárku tolik záleží, proč mu prostě nekoupím flašku, jak se to ostatně k chlapským osmnáctinám dělá. Zkrátka a dobře, mladý pan Werther se konečně dozvěděl, že jsem zadaná. To byla chvíle, kdy jsem mohla celkem snadno poznat, jestli na mě celý léto dělal voči jen z nudy. Mohl si z toho buď začít dělat legraci a začít mě provokovat, v opačném případě zmlknout, přestat odpovídat, ignorovat mě a teprve po chvíli plácnout něco neškodně neutrálního. Znám ho už moc dlouho na to, abych ho neměla přečtenýho. Tak jen do mě. Budeš provokovat nebo zamrzneš?
Zamrznul.


Přemýšlím, že si koupím knížku Eat, Pray, Love, hodně lidí to chválilo a mě to zajímá. Jenže nechci utrácet ještě za knížku navíc, když teď budu muset platit tolik učebnic... Čert to vem, půjdu si jí koupit hned teď. Psala jsem Mouce, jestli by nešla ven, samozřejmě mi odpověděl Brňák, což jsem ovšem zjistila až po chvíli. Tak co, půjdu sama. Kdybych jen, kruci, neměla rozbitý ty sluchátka. :/ Čím dál tím víc mě štve, že mi je odmítli vyreklamovat, když přitom očividně nefungujou! A Sunny dneska přišla do školy s těma echt eňo ňůňo sluchadlama, co jsem si tak přála, ale byly moc drahý...

Áááá, musím letět! Přišel e-mail, že objednávka pro Jeho Veličenstvo už dorazila, jenže za hodinu tam zavírají!
HONEM!
Její Veličenstvo
Lady I.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LoveShy LoveShy | Web | 2. září 2011 v 20:56 | Reagovat

Jé tak to jsem zvědavá, cos vymyslela.. já nikdy nevím, co klukům k narozkám. Prokletí..
Eat, Pray, Love.. ani jako film se mi to nelíbilo, číst by se mi nechtělo, ale co ty víš no :)

2 An. An. | Web | 4. září 2011 v 13:49 | Reagovat

Souhlasím! Vymýšlet klukům dárky je fakt zlo!

3 An. An. | Web | 4. září 2011 v 14:01 | Reagovat

A mimochodem, The Pretty Reckless jsou super kapela :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama