Uražená.

14. srpna 2011 v 16:36 | Lady Intrikánka |  Main stage
Ach, nastává další sladké období cezury.
Ale ne, mohlo být hůř. Takhle se k mému blogu dostali zrovna dva lidé, kterým věřím, takže mi ani tak nevadí, že to čtou. Taky se sem mohli dostat jiní spolužáci a všechno to "A jak jsi to myslela, když jsi včera psala to a to...?" a "Hele, ta otravná holka z minulýho článku jsem já, že jo? A proč tohle a tohle a tohle...?" a "Jéé, ten minulý článek, jak tam píšeš o lásce, jsi napsala móóc hezky!" (Zlatíčko, ne, to nemělo znít hezky, měl z toho odkapávat dehet a humus).

Lacuna Coil - I Like It

Dnes je konečně hezky, jak předpovídali. Včera nám tady snad celý den bušilo to jejich polojasno do střechy chaty jako kdyby měla přijít potopa světa. Tak jsem nahodila kraťásky a vršek od plavek a šla si číst na zahradu. Já nevím, taky se někdo z vás tak blbě opaluje? Seděla jsem tam celou věčnost, nohy jsou sluncem naprosto netknuté a přitom dekolt mám zase spálený. Ach-ach. To mé tělíčko bláznivé si dělá, co chce.

Ten včerejší déšť měl dvě silná pozitiva:
° Vyhnula jsem se setkání s mladým panem Wertherem - ani já nejsem takový blázen, abych v téhle čině chodila ven, a to běhám venku v dešti ráda (Já zpíííívám si v deštiii...), navíc, co jsem se dozvěděla večer na ICQ, mladého pána pobolívala hlavinka, takže byl chudáček nemocinkatý a jel hned domů. Aw. Chvíli bych ho snad i politovala, ale to by mě v zápětí nesměl tak neskutečně vytočit. Totiž...
° ještě nikdy jsem toho nenapsala tolik v kuse, jako včera, kdy jsem byla zalezlá a čuměla z oken verandy na ty provazce vody, co nám bičovaly zahradu (vždycky jsem chtěla někde použít spojení "provazce vody bičovaly"). Fakt jsem pohnula s jednou svojí povídkou a mám z toho radost, protože poslední dobou jsem měla jakejsi duševní blok a nevymáčkla jsem ze sebe ani řádku.
A jak jsem měla radost, svěřila jsem se i Wertherovi. Ten začal škemrat, ať mu "zase něco pošlu". Ani jsem netušila, že už jsem mu vůbec kdy něco ke čtení dávala. Takovým jako on svoje věci číst nedávám. Asi jsem měla nějakou slabou chvilku či co. A už už jsem byla znova načatá, že mu kousek něčeho pošlu, když si poručil, že chce "něco erotickýho". Tak jsem mladému pánovi v klidu vysvětlila, že je můj styl na hony vzdálený od čehokoliv spadajícího do kategorie "něco erotickýho", doporučila mu, aby se raději vrátil ke klasickému péčku a nevymýšlel hovadiny, slušně se rozloučila a kdyby se dalo při odhlašování z ICQ práskat dveřmi, udělala bych to.
Chci říct - vám to přijde normální? Už jsem na pár blozích našla věci jako, že se autorek kamarádi ptali "Slyšel jsem, že prej píšeš, napiš mi něco erotickýho", ale myslela jsem, že jde o nevybouřené náctileté hlupáčky, pro které to znamená vrcholné umění všech jejich dosavadních balicích snah, ne o dospělé mladé muže, kteří by měli mít teoreticky rozum a soudnost a smysl pro zachování vlastní důstojnosti. Mnoha lidem samozřejmě nedělá problém psát erotické povídky a asi v tom spatřují i záblesk umělečna a já tu nejsem od toho, abych jim tenhle žánr shazovala, ale... fakt si myslím, že mám na víc. Sorry, ale péčko psaly moje spolužačky už když jim bylo třináct, když já začínala teprve na své první dívčí četbě v 'ich' formě a přítomném čase ("Vyrazím do školy a po cestě přemýšlím, jak je ve třinácti život těžký. Je to vopruz, říkám vám. Když tu najednou vrazím do toho nekrásnějšího kluka z celý školy a on je ÓCH ÁCH tak moooooc JÉÉÉÉ-" Každý jsme nějak začínali, nesuďte mě.). Prostě mi přijde, že to dokáže každý člověk s minimální fantazií a připojením k internetu. Tak jak si mohl Werther myslet, že zrovna já...!

Ano, připouštím, trochu mě urazil. Ale jen trochu. (Grr!)
Její Veličenstvo
Lady I.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Endaria Endaria | Web | 14. srpna 2011 v 18:48 | Reagovat

Jen trošilililinku, víme:P Jo, tohle by mě taky namíchlo:D Ale co se dá dělat:D

Já se tročku opálim, ale to jen když se namažu třicítkou a výš, protože pak to nejde přes červené stádium a změna pokožky je pár procent odstínu:D Ale já taky záměrně na slunko nelezu, nejsem magor:D

2 chiquitka. chiquitka. | Web | 15. srpna 2011 v 10:23 | Reagovat

Já jsem ráda, že se mi blog s reálným životem nemíchá dohromady .. Dělá to pak hroznou paseku.. Tím spíš, když můj blog objeví lidé, kteří by o něm v životě neměli vědět. Včera bylo vyjímečně docela hezky, no, konečně. Ale vydrželo to tu snad jen  půl hodiny a pak se zase zatáhlo (klasika) .. Taky se hodně špatně opaluju .. Já si ale vždycky spálím nos a částěčně ramena. U mě se nikdy nic neopaluje, jenom spaluje. Tohle léto asi zůstanu naprosto bílá ... Grr .. Nedivím se ti, že tě to vytočilo .. Taky by mě to dost naštvalo a urazilo .. A to práskání dveřmi na ICQ by někdy bylo fajn, aby si ten daný člověk uvědomil, že tě opravdu naštval ..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama