Měsíc existence.

5. srpna 2011 v 21:41 | Lady Intrikánka |  Main stage
Haha, konečně jsem se naučila vkládat ty malý přehrávače z juťupka. Bylo to tak banální a já si teď připadám hrozně hloupá.


A protože měla Endaria stejný problém jako já (a nikdo nám nebyl ani na opakované prosby ochotný pomoci), tuto je řešení:
Vezmu klasický kód pro vkládání:

<iframe width="425" height="349" src="http://www.youtube.com/embed/RQj2iOEx-V8?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

A naprosto jednoduše zaměním čísla "425" na zhruba "300" a "349" na "30". Hotovo. Jakto, že mi to nefungovalo, když jsem to samé zkoušela minule, hm?! Vypadám teď jako idiot.

Báj d vej, tahle písnička je prý z filmu Nightmare Before Christmas (zpívaná božskou Amy Lee z Evanescence), na který jsme měli v plánu koukat s Jeho Veličenstvem, kdyby ovšem nebyl tak trochu na čtyři týdny v Izraeli. Nevermind.
Trochu mě láká se na ten film podívat už teď, protože mám pocit, že Výsost mi k tomu zase nestáhne ani anglický titulky, a bude prostě předpokládat, že když rozumí on, rodilý mluvčí, budu rozumět i já. A já budu zase rozumět jen polovině filmu, ale budu se tvářit, jakože vím, o co go. Kdybych na to tajně koukla už teď, budu potom už vědět, o čem se tam mluví, a předstírat chytrou nebude tak těžké. Ale zase se mi nechce koukat na stejný film 2x... No, nějak si to rozmyslím, přecijen... mám na to celé čtyři týdny, že jo... :/

Včerejší (vlastně už dnešní, bylo už po půlnoci) problém ještě není ani zdaleka zažehnán. Opravdu jsem v tu chvíli panikařila a nevěděla, co si počít. Ale najednou se všechna moje vnitřní já navzájem profackovala a já vymyslela naprosto geniální řešení. Takhle chladně a logicky jsem už dlouho neuvažovala. (To je ten prázdninami zhýčkaný mozek, dnes jsem se v obchodě přistihla, že si za Boha nemůžu vzpomenout na násobky osmi.) Nebudu tu psát, oč kráčí, ještě to není tak docela v pohodě, zatím jsem ve fázi pozorování a promýšlení, co bude dál. Ale dopadnout to může všelijak.

Ach a taky... blog dnes slaví měsíc své existence. *famfáry*
Gratulace si zatím nechte.
Její Veličenstvo
Lady I.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Luczynka Luczynka | Web | 6. srpna 2011 v 0:57 | Reagovat

Ten film jsem toužila vidět několik let. Nikde jsem ho nemohla najít, ale o Vánocích 2009 ho dávali v TV, tak jsem na to mrkla. Popravdě, trochu zklamaná jsem byla, no... Ale je to fajn film, určitě ho zkoukni, ať už sama nebo s Jeho Veličenstvem, a nebo dvakrát:P

2 An. An. | Web | 6. srpna 2011 v 12:18 | Reagovat

Jo, mě taky trvalo slušnou dobu, než jsem přišla na to zmenšování videí :D Ale dělám to tak, že prostě to video vložím do článku a pak ho jenom takovýma těma bodíkama zmenším na tuhletu konečnou nudli :D No...
A Nightmare Before Christmas je pro mě prokletý film! Viděla jsem ho už asi tak čtyřikrát a ani jednou jsem neviděla konec. :D Jednou to bylo poškozené dvd, potom už ani neznám důvod a v ostatních případech jsem usla, pač to vždycky dávají v televizi na štědrý večer, akorát o půl jedný ráno. (Takže už to vlastně není ani štědrý večer, ale prvňosváteční ráno.)

3 Lady Intrikánka Lady Intrikánka | Web | 6. srpna 2011 v 12:23 | Reagovat

[2]: Ono to jde i manuálně těma bodkama? o.o
Fajn, připadám si ještě hloupější. :D

4 Endaria Endaria | Web | 9. srpna 2011 v 23:56 | Reagovat

Heh, já to tak nevěděla, klid:D Ale děkuji:P

A NBCH jsem nikdy neviděla:D ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama