Jsem na koni.

24. srpna 2011 v 12:37 | Lady Intrikánka |  Main stage
Dobrý den, dámy. Podívejte se na klávesnici, teď na tento článek, znovu na klávesnici a nyní zase na tento článek. Bohužel, váš článek není můj článek. Když se ale budete snažit, může váš článek vypadat jako můj. Podívejte se dolů, nahoru, kde jste? Před počítačem. Se článkem, který vypadá, jak by mohl vypadat i ten váš. Co máte v ruce? Zpátky na mě, mám to já. Je to myš, kterou kliknu na "Hned zveřejnit". Podívejte se znovu. Ten článek dostal pět hvězdiček a přibylo několik úžasných komentářů. I váš článek může mít úspěch, když bude vypadat jako můj. Jsem na Blogu.

Lacuna Coil - Swamped

Ok ok, původně to kolovalo na fáčebóku a mluvilo se tam spíš o statusech a likes a tak, ale já to sem prostě dám, protože mě to rozesmívá a já se potřebuju zasmát.

"Nyeeh, my hledáme spíš lidi nad osmnáct hééé..."

To je jako mým údělem být do osmnácti švorc nebo co? Já ty peníze potřebuju teď. Co je na prodávání diskantskejch tašek tak obtížnýho, že nemůže jakýsi pan majitel překousnout ty dva měsíce, kdy je mi ještě 17?

"Tak osmnáct, možná dvacet nnnnnnnnnnnnnnn-"

Jsem dneska vstala s tak skvělou náladou, vyfoukala si naprosto epesně vlasy, načančala se, protože jsem chtěla zavolat na tu brigádu, tak kdyby řekl, jestli můžu přijít, tak ať jsem připravená hned vyrazit. Hmmmpf-

Tak teď asi zavolám Mouce, jestli by se mnou někam nešla si zlepšit náladu nebo něco. Třeba do centra a mohla by s sebou vzít foťák. Nechápu to, kdybych JÁ měla zrcadlovku, tak věčně běhám po venku a fotím úplně všechno a všechny! Ji jsem se zrcadlovkou viděla všeho všudy asi třikrát a to bezprostředně po tom, co ji dostala. Nf. (To bylo takové odfrknutí ve stylu "Ale kecat do toho nebudu.") Pokud ovšem zase nemá něco s tím svým Brňákem. Neviděla jsem ji už věčnost.

Včera večer jsem si uvědomila, že jsem úplně zapomněla na Jeho Veličenstvo. Prostě se mi nějak vykouřil z hlavy a neprohodila jsem za poslední týden, ne-li víc, jeho směrem jedinou myšlenku. A proč bych vlastně měla? Když ho výslovně požádám, aby se aspoň občas ozval, a on se stejně na další měsíc odmlčí, tak na mě asi taky nemyslí, proč bych tedy měla já? Nemít jeho fáčebók, kde mám na očích jeho profilovku, asi bych si ani pořádně nevzpomněla, jak vypadá. Nemluvě o hlasu a dalších nablblejch detailech.

Ale tak co. Myslím, že jsem ve fázi, kdy je mi všechno ještě víc ukradený, než kdykoliv předtím.

Jdu zavolat tý Mouce.
Její Veličenstvo
Lady I.

Hvězdný dodatek:
Tak není s Brňákem, ale čas stejně nemá. A večer taky ne. A zítra taky ne, protože jede s Brňákem do Brna. Se picnu. Vytíženějšího člověka fakt neznám. :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 S. S. | Web | 24. srpna 2011 v 19:55 | Reagovat

Ten začátek mě vážně rozesmál.

2 Čerf Čerf | Web | 26. srpna 2011 v 17:38 | Reagovat

Ovšem začátek je skvělý, nestává se mi často, abych se u čtení blogu nahlas smál :-). Dokonce i když nejsem dáma :-))

3 Lady Intrikánka Lady Intrikánka | Web | 26. srpna 2011 v 23:59 | Reagovat

Člověka vždycky potěší, když se mu podaří někoho rozesmát. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama