Dohra.

23. srpna 2011 v 15:05 | Lady Intrikánka |  Main stage
Je takové nesnesitelné dusno! Proč takhle nemohlo být, když jsem se chumlala na chatě do svetrů a sledovala přívaly deště za oknem?! Ty všudypřítomné betonové panely jako by to horko nasávaly do sebe a potom ho stonásobně vysílaly zpět k nám. Uff. Připadám si dehydratovaná a právě jsem se přistihla, že nutím kočku, aby se taky trochu napila, tím, že máčím prst ve vodě a otírám jí ho o čumák, aby si ho olízla. A říkám si, že bych měla zalít kytky, protože ty taky musí strašně trpět.

Ale konečně je hezky!

Avenged Sevenfold - Not Ready To Die
Po včerejší várce Hugh Laurieho se navracím ke "klasice".

Jo, po včerejšku.
Nechápu, že se mi na schůzku s Rytířem vždycky tak moc nechce, když se vždycky vracím naprosto rozesmátá (a jen trochu to mělo co dělat s rumem z Krásnobřezna). Navíc, když jsem včera zjistila, jak úžasnou prču si společně dokážeme dělat z Ex. Rejpali jsme do něj celý večer a zcela nepokrytě ho pomlouvali (a to i před ním :D) a přitom by měl být jeho nejlepší kamarád a spíš ho bránit, než ho nazvat "Plnou Hubou Keců". :D Tak jsme se dělili o dojmy, protože on ho zná zase trochu jinak, neví, jak se chová ve škole, tak jsem mu vylíčila, jak strašně mě štve ta jeho potřeba oznámit, že vstoupil do místnosti! Ex zkrátka přijde a musí ze sebe vydat nějaký hlasitý skřek, nebo zařvat nějaký moudro nebo naprosto náhodný slovo, prostě dát všem uvnitř najevo, že on tam je. A to mi přijde tak hrozně sebestředný, že vždycky vidím rudě, kdykoliv to slyším. A co se nestalo? Jak jsme čekali na těch schodech, až se Ex ukáže, najednou se ozvalo to jeho "Pche! Pche! No tohle JAKO!!!" a samozřejmě právě přišel, a s Rytířem jsme chytili ale takový výtlem, protože ne že bych o tom zrovna nemluvila, že jo! "Uvidíš, jak si toho teď budeš pokaždý všímat," varovala jsem ho.

Dnes jsme teoreticky měli jít do té zoo, ale nevím, jestli to vůbec kdy platilo, soudě podle stavu, v jakém jsme to vymysleli. Rytíř měl zavolat po autoškole, ale neozval se a já taky ne. Popravdě, v tomhle počasí se mi do zoo ani nechce, jelikož bude plná dětí a rodičů a dětí a šťastných párů a dětí v kočárcích. Ne, vážně, co z toho to dítě v kočárku může mít, když to stejně prospí a nic si z toho nebude pamatovat? o_O Ale zase je pravda, že do zoo se chodí ve třech případech:

• s dítětem,
• s partnerem,
• se školní exkurzí z biologie nebo při praktickém cvičení z výtvarky (v případě, že jste jeden z těch vystylovaných lidí z konzervatoře s deskama na náčrty, ze kterých umělecký založení čpí na sto honů).

Víc mě toho fakt nenapadá. A my nejsme ani jedno. Zkoušeli jsme sice z Ex vydyndat jeho malou sestřičku, ale to bylo spíš z legrace, že jsme ho chtěli vytočit. ("Mojí milovanou malou sestřičku dát do péče vám dvěma do vašich nezodpovědných rukou?!") A po včerejší zkušenosti s Bábou bych byla nerada, kdyby nás zase někdo považoval za šťastný pár. V tu chvíli to bylo docela milé, ale já jsem slušně vychovaná zadaná slečna. A Rytíř to ví. Nebo měl by, párkrát jsem se tak jako mimochodem zmiňovala stylem "Crocsy jsou ohavný, preferuji žabky, bla bla bla, s přítelem jsme se o tom taky zrovna hádali, bla bla bla, preferuji žabky, hihihihi". Někdy si říkám, jestli vůbec ví, že jsme spolu před časem s Ex chvíli chodili. Já mu to určitě neříkala, protože jsem předpokládala, že jakožto jeho nejlepší kamarád to musí vědět. Ale rozhodně se tak nechová.

Naah, nehodlám nad tím uvažovat, protože je mi to jedno a navíc je mi na to příliš horko.
Asi prohrábnu mrazák, jestli tam nenajdu něco na ochlazení.

Třeba si do toho mrazáku vlezu sama.
Její Veličenstvo
Lady I.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Čerf Čerf | Web | 24. srpna 2011 v 8:16 | Reagovat

Já si do zoo ještě chodívám odpočinout po maratónech :-)

2 Lady Intrikánka Lady Intrikánka | Web | 24. srpna 2011 v 11:47 | Reagovat

[1]: Maratón? Tak to mi už vůbec nehrozí :D

3 Endaria Endaria | Web | 24. srpna 2011 v 12:05 | Reagovat

Máš něco proti lidem s uměleckým založením?! :D Hm... fajn, jediné desky které tu mam tak nevypadají, takže dobrý a na krajiňák do zoo snad nepůjdem:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama