Celovečerák.

28. srpna 2011 v 1:28 | Lady Intrikánka |  Main stage
Lidičky, já se vám tak bezbožně přežrala!

The Pretty Reckless - Make Me Wanna Die
Právě jsem ji slyšela poprvé v životě.

A to prostě nejde říct nějak distinguovaněji, protože tohle to prostě vystihuje nejlíp. Byly jsme s mamkou U černého orla. Měly jsme rezervaci na jednu hodinu a přišly jsme dřív, tak jsme se šly ještě projít/procpat mezi turisty po Karlově mostě. A když jsme tam potom vešly, byly jsme tam úplně samy. Aby taky ne, kolik lidí se běžně stravuje v tak drahé restauraci? :D Ale uvnitř to vypadalo moc hezky a obsluha byla milá, vtipná a příjemná. Daly jsme si Martini jako aperitiv a francouzskou cibulovou polévku, na kterou jsem se strašně těšila, jako předkrm. A najednou jsem si uvědomila, že se mi motá hlava. Není divu, od včerejší velmi skromné večeře (jen trocha dušeného hrášku, kukuřice a mrkve) jsem nic nejedla, abych ten oběd zvládla, a tak jsem na ten prázdný žaludek nějak nezvládla to Martini a Portské v té polévce. A to jsem si nemyslela, že snesu tak málo, většinou jsem to já, kdo s přehledem máchne rukou a pronese světácké "Hovno vydržíš, kamaráde". Ale naštěstí mě to za chvíli přešlo. Mamka si potom dala stejk a já rajčatové rizoto s parmezánem, mozzarelou a pečenou slaninou. Všechno to bylo výborný a mysela jsem, že puknu. Ale chtěly jsme ještě vyzkoušet, co jsou to "čokoládové variace", tak jsme si daly ještě dezert. Šlo o dva kousky Baileys čokolády, zmrzlinu ze švýcarské čokolády a čímsi, co připomínalo marcipán, z bílé čokolády. Bylo to sladký jak cumel, ale bylo to tak krásně servírovaný! :D Zkrátka jsme si ten oběd užily, bylo to parádní, chutnalo nám a vůbec.

Odpoledne jsme jely k babičce, protože pantáta dovezl z chaty bezinky, tak jsme jí je musely dovézt co nejdřív, aby byly čerstvé. A musely jsme proto zajet ještě pro rum, protože ten je potřeba pro ten likér, nebo co to je, co z bezinek babička vyrábí. Tak jsem s sebou vzala rovnou i ty nový sluchátka, že je reklamuju, protože jsem ihned po jejich rozbalení zjistila, že nefungují. :/ Prodavačka v Electro Worldu zavolala kouzelným telefonem jakéhosi mladého asistenta a nebudu předstírat, že mě nepotěšilo, když na mě visel pohledem takovým způsobem, že se cestou ke mě přerazil o regál. Jenže potom ta sluchátka vyzkoušel a povídá, že fungují perfektně a že si mám zkontrolovat mp3ku, že můžu mít "vyšplouchaný konektor" (teprve ve chvíli, kdy uslyšíte něco takového, vám dojde, jak moc perverzní nápady občas máte, to jen tak naokraj). Takže bezva, ještě mi odejde mp3ka. Přitom, když ji zapojím do reproduktorů, funguje perfektně.
Ale stejně jsem se ještě hodinu po odchodu přistihla, že mám chuť jít vyreklamovat ještě něco.
No co, ten asistent byl vcelku pěkný.


Teď jsem si musela dát v psaní chvíli pauzu. Dávali na Primě film X-Men: Last Stand.
Tenhle film je mi sympatický hned z několika důvodů:
• HUGH JACKMAAAAAAAAN
• Superklaďas Kyklop zemře už na začátku. (Wolverine si Jean zaslouží daleko víc, než ty!)
Ta děvka Jean na konci zemře. (Nikdy jsem ji neměla ráda. Vždyť přece... dá přednost Kyklopovi před Wolverinem?!?!)
• Závěrečná scéna, kdy Wolverine řekne "Miluju tě" a probodně tu děvku Jean, protože to dělá pro vyšší dobro.
• HUGH JACKMAAAAAAAAAAAAN!

Nikdy mě nepřestane udivovat, jak v závěrečné scéně strhají z Wolverina všechny hadry i s kůží až na holé adamantium, tedy až na ten decentní pozůstatek kalhot, který očividně jako jediná věc v celém filmu dokáže vzdorovat všemocné síle Jean. Snad právě proto "Poslední vzdor".

Samozřejmě jsem smutná, že profesor Xavier zemře, Wolverine ztratí svojí velkou lásku (zase.), Mystique přijde o svoje schopnosti (ta baba je nejlepší! ... hned po Wolverinovi, samozřejmě...) a že se v tomhle díle vůbec neobjeví zlatíčko Kurt Wagner... ale stejně, skvělý film.

...
HUGH JACKMAAAAAAAN!

Erhm.
Jak jsem očekávala, vytoužená SMS ne a ne přijít. Ale nějak jsem neměla čas se tím zabývat, teprve večer jsem vzala mobil a s pečlivostí mně nevlastní důkladně volila každé slovo, dokud jsem nenaklofala zprávu, se kterou jsem byla absolutně spokojená. Odpověď přišla hned a nebe se vyjasnilo.
Nešlo mi do hlavy, jak dokáže být Jeho Veličenstvo na dvou místech zároveň. Jak může být na prázdninách v Izraeli a zároveň potvrzovat na fáčebóku účast na letním táboře? Ach, je to tak prosté, že se nad sebou stydím, že jsem kdy pochybovala. Vždyť mi přece tvrdil, že má nějaké problémy s vydáním nového cestovního pasu, protože to má takové všelijaké ohledně občanství (to jsem moc nepobrala, jestli má české nebo britské, měl by mít české, ale vykládal něco o tom, že si zažádal o to druhé, no říkám, nechápu to). Dopadlo to tak, že ho do Izraele nepustili. Takžééééé tak.
Ovšem to nic nemění na tom, že mohl aspoň pípnout, a ne se na měsíc odmlčet.
Kchrmp.

(Vážně nejsem tak věčně nespokojený tvor, jak vypadám. :D)
(Jen občas.)

Taky jsem mu mezi řečí lehce připomněla, že jsme spolu přesně dnes (resp. včera, mezitím, co jsem koukala na ten film, se čas přehoupl přes půlnoc) už čtvrt roku, na což odpověděl (cituji) "Eeeem...ano? Asi jo." (Ach, och.)
Nechci říct, že jsem měla v plánu to nějak slavit, vždyť není co, když jsme se dva z těch tří měsíců neviděli. Ale stejně, přijde mi to jako docela dlouhá doba. Když jsem se nad tím zamyslela, tak dlouho se mnou ještě žádný nevydržel jsem ještě s žádným klukem nechodila a přijde mi to zvláštní. Nejsem na to zvyklá a nějak nevěřím, že se to děje mně. Ačkoliv, je dost pravděpodobné, že jsem ho jen ještě nestačila otrávit, když jsme se poslední dva měsíce neviděli. :D Jop, to je jediné rozumné vysvětlení.
Ňrh (ano, dnes s těmi citoslovci fakt válím), každopádně jsme domluvení na schůzce a jestli to ani tentokrát z nějakýho důvodu nevyjde, půjdu a oběsím se na těch nefunkčních sluchátkách, co mi odmítli vyreklamovat.

Mouka s Brňákem jsou "ve vztahu" na fáčebóku, takže je to teď jakože "oficiální".
Hahahahaha, blbost, když se dva milujou, nemusí to snad stvrzovat někde na internetu, no ne?
Ale dala jsem like. Když je vidím na fotce spolu, nejde jim to nepřát, jsou spolu tak sladcí, i když toho kluka vůbec neznám. A ano, poslední dobou jsem neviděla Mouku jinak, než na fotkách, protože na mě prostě nemá nikdy čas.

Ale ona teď má Brňáka a já jim to přeju. :)
Její Veličenstvo
Lady I.

P.S. Vážně mi už dochází nápady ohledně názvů článků. Třeba tenhle jsem psala s přestávkami celý večer, takže je to taková směs všeho možného, no a shrňte to do krátkýho všeříkajícího nadpisu!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Es Es | Web | 28. srpna 2011 v 4:50 | Reagovat

Wow, tys myslela, že je měsíc v cizině on nebyl a ani se neozval?

2 Lady Intrikánka Lady Intrikánka | Web | 28. srpna 2011 v 14:12 | Reagovat

[1]: Jop. Je to zlatíčko.

3 Čerf Čerf | Web | 28. srpna 2011 v 15:44 | Reagovat

Jo, citoslovce dobrý! A i jinak je to celkem napínavé čtení, je fakt, že se nenudíte :-). To mi nedělej: Jen při čtení tvého černoorlového menu jsem přibral dvě kila :-).

4 Lady Intrikánka Lady Intrikánka | Web | 28. srpna 2011 v 15:46 | Reagovat

[3]: A to pozor, některé položky menu by mohly být i velmi těžce stravitelné! Kupříkladu ty ceny!

5 An. An. | Web | 29. srpna 2011 v 12:17 | Reagovat

Tak to jídlo ti úplně mocně monstrózně závidím!
A jak tak čtu, tak se začínám velmi stydět za to, že jsem neviděla X-mena.
A asi by mě kapánek vytočilo, kdyby se mi kluk měsíc neozval, že vlastně ani není v cizině.

6 LoveShy LoveShy | Web | 30. srpna 2011 v 23:35 | Reagovat

Prej TA DĚVKA :D a Hugh! Yeeees.
Závidím ten oběd, i když nesnáším pocit totálního přežrání, to je člověku tak blbě :D. Nejlepší jsou takový ty okamžiky, vteřiny před pozřením jídla po dlouhém hladovění, to je požitek :D.
A nekoukej po prodavačích, máš kluka néé? No ale jak tak koukám.. je normální, že má někam jet, nejede a nedá ti vědět? Já bych mu dala. Já kamaráda seřvala i za to, že jel na 5 dní pryč a nerozloučil se. Bič na ně :D

"Každopádně jsme domluvení na schůzce a jestli to ani tentokrát z nějakýho důvodu nevyjde, půjdu a oběsím se na těch nefunkčních sluchátkách, co mi odmítli vyreklamovat." :D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama