Je 0:17.

16. července 2011 v 0:17 | Lady Intrikánka |  Main stage
Je 23:32.
Zítra vstávám v pět, takže už teď vím, že budu nevyspalá. Ale neodpustím si být ještě chvíli vzhůru, abych naklofala článek. Celá rodina odjíždí na Slovensko, ale co je zvláštní... nejedeme spolu. No, když o tom tak přemýšlím, u nás doma to není ani tak zvláštní. Mamka a já jedeme do lázní s jednou její kolegyní a její přítelkyní (jo. něco proti?), taková ryze dámská jízda. Ta holka, pro účely tohoto blogu budiž pojmenována třeba Supergirl (protože sbírá věci se supermanským logem), je sympatická pohodářka, mám jí fakt ráda. Její přítelkyně se na nás sice občas tváří divně (říkejme jí pro ten její typický pohled třeba Lejzr), ale třeba za ten týden, co teď spolu budeme v lázních, prolomíme ledy.

Jenže, abychom to neměly tak jednoduché (protože proč bychom prostě mohly jet na dovolenou jako ostatní normální lidi?!), tak se nám to pantáta rozhodl pokazit. Najednou oznámil, že jede s bráchou na Slovensko taky.

Tak my jedemeee až za hraniceee, abychom si od něj odpočalyyy, aby nám dal aspoň na chvíli pokoooj, a on se tam vserééé za náma takýýýý?!


Karma naštěstí stála na naší straně a tak se pan otec při rezervaci hotelu spletl asi o sto kilometrů (hahahaha), takže předpokládáme, že za náma jezdit nebude, protože mu bude líto nafty za dvě stovky kiláků. Ach jo, kdyby takhle uměl šetřit jinde, třeba na dvou krabkách cigaret denně.

Ale stejně je to od něj sviňárna. Nájednóu chce strášně na Slovensko taky a brácha tam musí nutně jet, když tam přece jedu já s mamkou, protože on se tam o minulých prázdninách málo nudil.

Rozumějte, já nemám nic proti svýmu bráchovi. Mně vadí, jak se ho pan otec snaží získat na svojí stranu, když zjistil, že u mě už nemá šanci, že já už jsem "mámová". Takže všechny tyhle výpady proti mamce a mně odnáší i brácha. Kdyby ho vzal aspoň někam k moři. Ne, on ho potáhne na Slovensko, do lokality, kde není široko daleko nic ke koukání. Navíc, táta vážně není výletový typ. Kam se nejde dostat autem až ke vstupu, tam se prostě na výlety nejezdí. On si vážně vozí zadek úplně všude, i když je to na pět minut chůze. Je jako ten chlap z reklamy na auto, co je tak pohodlný, že se mu z něj nechce vystoupit ani při venčení psa, tak prostě drží vodítko z okýnka a pejsek šlape dva metry před autem. My naštěstí nemáme psa. A i kdybychom ho měli, táta by ho stejně nevenčil. Abych to shrnula, brácha nemá šanci si ten týden s tátou užít.

23:53, dammit.

S mamkou jsme odmítly jet s pantátou a bráchou autem. Jednak, protože bychom mu pak musely být vděčné, druhak, že by si mamce zcela určitě řekl o peníze na naftu, třeťak (lol, existuje vůbec to slovo?), že bychom musely několik nemálo hodin cesty trávit v uzavřeném prostoru s ním a jeho milovanou krabkou (do kterých teda vráží víc peněz, než do vlastních dětí). No, thank-ya-haaa. Nicméně, na nádraží se s celou naší bagáží nějak dostat musíme, v tom mu musím dát zapravdu. Takže nás tam ráno hodí a bude s bráchou pokračovat dál a my si hezky pofičíme osm hodin vláčkem motoráčkem. :P

Těším se. Ještě jsem v lázních nikdy nebyla. Třeba mi tam konečně napraví ta moje nešťastná záda. (To mám, děti, z toho sezení u počítače, takže hezky zvedněte prdelky a jděte si raději ven začutat s mičudou.) Taky je tam bazén, tentokrát jsem si nezapomněla sbalit svoje staré plavecké brýle (ne jako když jsem jela na Kladno), takže budu mít vyžití. Jsem fakt natěšená, už dlouho jsem neplavala ve smyslu jako FAKT PLAVAT, kdy už to není jen takový cachtání se na koupáku, prostě dát si do těla, chápeme se. :D A taky fitko, prameny, procedůry... labuuuuuž! :D

0:15, vstávám přesně za čtyři hodiny a čtyřicet pět minut (počítám správně, ne?).

Takže se loučím a za týden dovidenia.
Její Veličenstvo
Lady Intrikánka

Je 0:17.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama